Kunci Apple yang disetujui FCC

Uus Apple TV, mitte midagi … "Salapärane" Apple'i seade on tegelikult uue ĂĽlikoolilinnaku võti (!)

Kas mäletate "salapärast" seadet, mille Apple mõnikord saatis föderaalsele kommunikatsioonikomisjonile kinnitamiseks? Mõne inimese arvates on see uus Apple TV; teised, et see võiks olla ettevõtte uus ruuter, leidub endiselt inimesi, kes arvavad, et see võib olla uus seade, mis ühendab neid kahte toodet (ma näiteks tahan midagi sellist näha).

FCC poolt heaks kiidetud Apple'i võti

Noh, mulle ei meeldi teile halbu uudiseid edastada, kuid tõde on see, et see mõistatuslik Ma-tarvik pole midagi muud kui võtmeuks uksele, mis on tõenäoliselt mõeldud Apple Parki jaoks, nagu teatas Inimesed ettevõtluses.

FCC poolt heaks kiidetud Apple'i võti

Käsiraamatu ja lisajoonised (mudel A1844) on avaldanud valitsusasutused ja need ei kahtle. NFC ja vähese energiatarbimisega Bluetoothi ​​toega sisaldab võti kaabeldusjuhiseid ja nendib, et kasutajad peavad lugejale volikirja saatma, et uks oleks lahti (süsteem muutub siis roheliseks või punaseks ja mängib heli, mis näitab juurdepääsu).

FCC poolt heaks kiidetud Apple'i võti

Ja ärge tehke viga: see ei tähenda, et Apple kavatseb nende omadustega võtmeid oma poodides müüa, konkureerides mitme partneriga, kes on välja töötanud HomeKiti protokolliga ühilduvad tooted. Ettevõte loob alati palju asju, mida kasutatakse tema enda rajatistes, sealhulgas isegi prototüüpimasinaid ja muid asju, mis aitavad selle tooteid teha.

Ehkki huvitava kuulujutu surma tõttu langeb meie peale ämber külma vett, on enam kui selge, et uus Apple TV tuleb varsti, võib-olla; AirPort on uus, noh, nende kohal ripub endiselt võlapilv.

(AppleInsideri kaudu)