Uus Apple Watch Challenge tähistab California rahvuspargi aastapäeva [atualizado]

Just eile kommenteerisime siin elemente, mida kasutasid Apple Watch julgustada selle kasutajaid kaasama tervislikumaid harjumusi omavahel eriline saavutus, mis ilmub pühadel või erilistel puhkudel ja nõuab kasutajalt sihtkoha täitmist kindlal päeval. Nüüd tuleb veel üks väljakutse.

Apple Watch Park Challenge

Nagu 9to5Macsel päeval 1. septembril (Laupäev) tähistame oma 50. aastapäeva Redwoodi rahvuspark, Californias punapuu mets, kus on üks kõrgemaid omalaadseid eksemplare maailmas ja mida saate filmis "Jedi tagasitulek" Endori, planeedi Ewoks, stseenide taustana tunda.

Verstaposti mälestamiseks kuulutab Apple sel päeval välja spetsiaalse väljakutse, mis pakub kolm kaunist kleebist ülal nähtud iMessage'i jaoks ning spetsiaalse märgi. Väljakutse täitmiseks tehke seda vähemalt vähemalt 50 minutit jalgsi, sörkjooksu või ratastoolisporti 1. septembril, pidades meeles, et andmed võivad pärineda rakendusest Tegevus ise või saate neid importida kolmanda osapoole rakendustest.

Apple Watchi kasutajad võivad sel päeval oodata teateid, ükskõik kus nad ka pole, näib, et väljakutse on rahvusvaheline. Tule nüüd, semu!

Uuendaja: Eduardo Marques 23.08.2018 11:15

Pressiteates kinnitas Apple väljakutset. Samuti teatab ettevõte, et 24. kuni 31. augustini annetab Rahvuspargi Sihtasutusele 1 USA dollar (Rahvuspargi Sihtasutus) iga Apple Pay-ga tehtud ostu eest igas Apple'i poes Apple.com-i kaudu Apple Store'i rakenduse kaudu (USA-s).

Yosemite'i rahvuspark, CaliforniasYosemite'i rahvuspark, Californias

Ameerika Ühendriikide rahvuspark on aare, mida kõik peavad kogema, ja oleme uhked, et toetame seda sel kuul taas, annetades ühe dollari iga Apple Pay -ga tehtud ostu eest ühes meie kaupluses. See inspireeriv asukoht on meie rahvuspärand ja Apple annab oma panuse, et anda see edasi järgmisele põlvkonnale, mis on sama erakordne, ilus ja metsik, kui meie leiame.

Tim Cook, Apple tegevjuht.

1. septembril tõstab App Store esile parimate rakenduste kollektsiooni, mis aitab kasutajatel navigeerida ja hõlpsalt uurida riigi mitut parki.