Uus Apple'i akuĂĽmbris toob iPhone'ile rohkem akut, aga ka uue fĂĽĂĽsilise nupu

Uus Apple’i akuĂĽmbris toob iPhone’ile rohkem akut, aga ka uue fĂĽĂĽsilise nupu

Nagu me varem teatasime, on Apple viimaks turule toonud uue iPhone 11, iPhone 11 Pro ja iPhone 11 Pro Max jaoks integreeritud akuga uue kaane. Uued mudelid on praktiliselt samad kui 2018. aastal turule tulnud ning neid on saadaval ka samades värvides – valge, must ja roosa.

Kaaned toetavad traadita laadimist, mis pole samuti uus, kuid sellel on erinevus: füüsiline nupp, mis on ka otsetee nutitelefoni kaamera avamiseks. Klahvid töötavad ka siis, kui seade on lukus.

aku ĂĽmbris “data-title =” aku ĂĽmbrise tehnoloogia – uus Apple’i akuĂĽmbris lisab iPhone’ile rohkem akut, aga ka uusi fĂĽĂĽsilisi nuppe – SAPO Tech “> akukarp tek

Nupp on strateegiliselt paigutatud paremale kĂĽljele – alale, kus katik asub, kui räägime kaamerast -, mis muudab kogu pildistamisprotsessi loomulikumaks.

Kui vajutate nuppu paar sekundit all, avaneb kaamera ja alustab automaatselt salvestamist. Ühe lihtsa klõpsuga saate telefoni pildistamiseks valmis.

Uue korpuse hind on 129 dollarit ja Apple näitab, et nad saavad endale lubada teie iPhone’ile 50% rohkem aku kasutusaega.