Uus Apple’i leht toob esile selle, mida iPhone ja Watch saavad koos teha

Apple on välja lasknud uue lehe (praegu ainult inglise keeles), millel on kasutamise peamised eelised iPhone See on õunakell koos. Nagu paljud nende seadmete omanikud peaksid teadma, moodustavad nad ĂĽhenduvuse osas hea meeskonna – ja mõnel juhul saab iPhone’i isegi vaatamiseks kasutada.

Alustades põhitõdedest, näitas Apple, et a-le on võimalik keelduda või sellele vastata telefonikõne (või FaceTime) rakenduses Watch ja seejärel teisaldage see iPhone’i. Seejärel näitas ettevõte funktsioone tark vastus Apple Watch ĂĽtleb, et saate kella sõnumitele vastata “kiiremini kui iPhone’i võtmine”.

See sait edendab integratsiooni Kaamera rakendus kellas ja iPhone’is, nii et saate kaamera sätteid randmega reguleerida – sealhulgas võimalus sisse ja välja suumida, vahetada esi- ja tagakaamerate vahel ning ka jäädvustusreĹľiimide vahel.

Apple rõhutab ka Interneti-ĂĽhendust Apple Music mõlemas seadmes, näiteks kogu oma teegi kuulamise võimalus Watchi kaudu ja ka võimalus seda iPhone’is taasesituse kontrollerina kasutada. Samuti on jaotis käekella tervisefunktsioonide ja rakenduste integreerimise kohta Terviseks (Tervis) ja Tegevus (Tegevus) vidinate vahel.

Lehe lõpu poole tõstab Apple esile rakenduste integreerimist Kaart (Kaart) ning kella abil on võimalik alustada navigeerimist iPhone’is ja järgida reaalajas juhiseid.

Seda asukoha ressursid IPhone ja Watch on samuti loendi osa, sealhulgas funktsioon, mis võimaldab teil selle leida, kui olete neist mõne kaotanud (kas teadsite, et kella juhtimiskeskuses iPhone’i ikooni vajutades hoiab iPhone heli ja lĂĽlitab ikkagi kaamera taskulambi sisse ?).

Lõpuks toob Apple esile funktsioonid Apple Pay, näitab, et saate Watchi kasutada maksete tegemiseks kõikjal ja seejärel ĂĽksikasjalike tehingute kontrollimiseks iPhone’is.

Lehel ei ilmne ilmselgelt ĂĽhtegi uut funktsiooni, kuid see teeb head tööd mõne vähem tuntud funktsiooni tutvustamiseks potentsiaalsetele klientidele, kes võivad kaaluda iPhone’i ja / või Apple Watchi ostmist. Kerige lehel alla ja nautige!


iPhone 11

Nupp - osta kohe

iPhone 11

aastal Apple

Sularaha hind: alates R $ 4 499,10Paigaldatud hind: kuni 12x R $ 416,58Värv: valge, must, roheline, kollane, lilla ja (TOOTE) PUNANEVõime: 64 GB, 128 GB või 256 GBKäivitatud: September 2019


Apple Watch Series 5

Apple Watch Series 5

aastal Apple

Sularaha hind: alates R $ 3 599,10Paigaldatud hind: kuni 12x R $ 333,25Suurus: 40mm või 44mmMaterjal: alumiinium, roostevaba teras, titaan või keraamikaFunktsioonid: GPS või GPS + mobiilVärv: erinevadKäivitatud: September 2019

Nupp - osta kohe