Uus Caixa rakendus võimaldab teil mängida loterii iPhone'is –
PRIJAVE

Uus Caixa rakendus võimaldab teil mängida loterii iPhone'is –

A Kassa otsustas laiendada oma kihlveoplatvormi ja käivitada rakenduse Loterii iOS-i jaoks, mis võimaldab iPhone'i kasutajatel oma panuseid otse seadmesse teha.

Varem oli Caixa veebisaidi kaudu võimalik Lotrica mängule panustada, kuid kahtlemata muudab uus rakendus kogemuse kasutajate jaoks intuitiivsemaks (ja muidugi ilma järjekorda seadmata). Selle teenuse kasutamiseks peate olema üle 18 aasta vana ja registreerunud Caixa süsteemis, kasutades CPF-i (Cadastro de Pessoa Pessoa Pessoa).


Rakenduse ikoon Loterias Caixa

Need, kes on juba registreerunud Loterias Online'i veebisaidil, saavad rakendusele juurdepääsu saamiseks kasutada samu andmeid. Nagu ka Caixa lehel, toimub rakenduse poolt tehtud mängude eest makse krediitkaardiga, mille minimaalne summa tehingute tegemiseks on 30 dollarit; maksimaalne summa on 500 R $ päevas.

See rakendus pakub kihlvedude valikuid kõige populaarsematel Caixa mängudel, näiteks Mega-Seine, Lotofcil, Quina, Lotomaania, Timemania, Topeltnoots, Lotogol ja Õnnelik päev. Iga panust saab teha iga päev, iga võistluse pakkumisperioodi jooksul.

Lisaks võimaldab see teenus kontrollida mobiiltelefoni kaameraga vöötkoodi lugemist, kas eelnevalt antud kihlveopilet on antud. See näitab ka Caixa poolt sotsiaalvaldkondadele üle kantud summat, mis sai asutuste kogumisest reaalajas kasu.

Algselt oli see rakendus saadaval ainult iPhone'i kasutajatele, kuid Caixa garanteeris, et see tehakse varsti kättesaadavaks ka Androidi seadmetele.

Brasiilia agentuuri kaudu