Uus Facebooki tööriist võimaldab teil fotosid teistesse teenustesse migreerida

SEE Facebook teatas täna uuest käivitamisest fotode edastamise tööriist, mis võimaldab sotsiaalvõrgustiku kasutajatel krüptitud ühenduse kaudu oma pilte migreerida teistesse teenustesse.

Ressursid ilmusid kui viis, kuidas sotsiaalvõrgustike kasutajad saaksid oma pilte “muudesse teenustesse” salvestada, kuid uudsuse taga on kokkulepe, et Facebook (nagu ka Apple, Google, A Microsoft See on Indoneesia) teha koos DTP, projekt, mille eesmärk on pakkuda rohkem võimalusi isikuandmete eksportimiseks platvormide vahel.

Praegu on fotode „teisaldatavuse” tööriist saadaval ainult Facebooki kasutajatele Iirimaa, kus asub ettevõtte rahvusvaheline peakontor. Ettevõtte sõnul testitakse seda funktsiooni endiselt ja selle põhjal seda täiustatakse tagasiside Avalik; siiski on tõenäoline, et võimalused on kogu maailmas saadaval 2020. aasta esimesel poolel.

Facebooki tööriistad

Samuti on praegu võimalik Facebooki fotod migreerida ka lihtsalt Google Photos. Samuti pakutakse ettevõtte sõnul tulevikus ülekandeid teistele hoiuteenustele.

Ligi kümme aastat oleme võimaldanud inimestel oma teavet Facebookist alla laadida. Täna fotode edastamise tööriist põhineb koodil, mis on välja töötatud tänu meie osalemisele DTP-s.

See tööriist on eriti kasulik Google Photos’i kasutajatele, kes ei varunda teenuse kaudu oma fotosid automaatselt. Kui olete Facebooki ja Google Photos’i kasutaja, kes varundab teie pilte, on tõenäoline, et enamik sotsiaalvõrgustikes postitatud fotosid on juba Google’i teenustes salvestatud.

Kuigi see pole peamine eesmärk, muudab ressurss nende inimeste elu, kes kavatsevad oma sotsiaalvõrgustiku kontod sulgeda, lihtsamaks, kuna pole vaja iga postitatud pilti eraldi alla laadida.

Apple pakub tööriistade kogu, mis võimaldab kasutajatel oma Apple ID andmeid eksportida – sealhulgas iga kasutaja saab oma teabe alla laadida, kuna Apple’i valikud on saadaval kogu maailmas.


Facebooki rakenduse ikoon

9to5Mac kaudu