Uus Google Mapsi värskendus aitab teil parkida

Mäletan, et mõni aeg tagasi oli autode jaoks suur GPS-i “palavik”, lihtsalt see seade jäi uuendusvajaduse ja mitte alati hea, eriti odavama funktsionaalsuse tõttu mõneks ajaks kõlbmatuks.

Kui sellest ei piisanud, läks pärast seda, kui Google lubas Google Mapsil alla laadida ajakohastatud kaarte piirkondadest ja marsruutidest, et inimesed leiaksid end ka ilma Interneti-ühenduseta. Mis on järgmine samm?

Google pakub mitmes riigis uusi funktsioone, mis meelitavad suurt publikut. Tänapäeval saab Mapsi ideaalselt kasutada GPS-iga – isegi minu arvates mõningate eelistega – neile, kes soovivad reisida kindla rahuga.

Uus funktsionaalsus koosneb indikaatorist kohtadest, kuhu on raske parkida, mis on osa palju liikuvate inimeste murest, eriti suurtes linnakeskustes.

Google Mapsi parkimine

Praegu kasutab seda funktsiooni 25 USA linna, mis eeldatavasti jõuab peagi ka teistesse riikidesse. Brasiilias said esimestena funktsionaalsuse linnad Rio de Janeiro ja São Paulo.

Funktsioonide kasutamine ei nõua rohkem teadmisi kui keegi, kes peab juba Google Mapsi kasutama. Sisestage lihtsalt sihtkoha aadress, nagu tavaliselt rakenduse kasutamisel, kuvab Google Maps nĂĽĂĽd ikooni „P” (parkimine), mis näitab parkimisalasid – võib-olla Brasiilias tähtede muutmine – näitab ka parkimise keerukust teatud piirkondades, salvestades nende ajaloo seal pargitud, fraasidega nagu Fácil ”,“ Medium ”või“ Limited ”.

Eriti leidsin suurepärase funktsionaalsuse ja aitan paljusid inimesi, mida arvate uutest asjadest? Kas teil on ka parkimiskoha leidmisega probleeme?

Järgmine!

Allikas