Kuulujutt: peagi võib rakenduse välja töötada iOS-i ja MacOS-i kasutamiseks

Uus iOS 11 App Store suurendab paremate rakenduste allalaadimist 800%

IOS 11-s lahendas Apple lahenduse kujundage App Store ümber. Ja kui olete seal olnud, siis arvan, et näete, et vahekaart "Täna" toob tähelepanu keskpunkti rakendustele, mis on palju huvitavamad kui vanad.

Sest vastavalt küsitlusele Anduritorn, Ma sain selle uue vorminguga õigesti aru! Ettevõtte sõnul on uues App Store'is kuvatav rakendus allalaadimisi suurendanud kuni 800%.

Laadige alla iOS 11 App Store'i uuringu suurendamine

Tower Sensor selgitab metoodikat: nad analüüsisid andmeid 2017. aasta septembrist kuni tänapäevani; Sel perioodil suurenes "Jogo do Dia" -s kuvatavate mängude allalaadimiste arv järgmisel nädalal eelmise nädalaga võrreldes 802%; Päevarakendusena esile tõstetud rakenduste allalaadimiste arv kasvas keskmiselt 685%; Rakenduste, mille lugusid räägitakse vahekaardil „Täna“ või mis on kaasatud mõnda tüüpi loenditesse, allalaadimise keskmine kasv on umbes 200%.

Ka vahekaartidel "Mängud" ja "Rakendused" on näha, et nende allalaadimiste arv suureneb, kuid mitte liiga intensiivselt. Selle vahekaardi peamised esiletõstmised on nädalast nädalasse kasvanud 236% (mängud) ja 111% (rakendused).

Samuti analüüsib ettevõte rakenduse taga olevaid arendajaid, et mõista iOS 11-l kuvatava ettevõtte (või sõltumatu arendaja) tüüpi ja suurust. Kõige silmatorkavamad on mängude arendajad (uudiseid pole, sest kõik App Store 2017 allalaaditavatest failidest 67% on mängud). Ja nagu võite arvata, domineerivad selles edetabelis hiiglased:

Laadige alla iOS 11 App Store'i uuringu suurendamine

Ja kuna nad on hiiglased: 13-st top-15-st ettevõttest oli kuue kuu jooksul pärast uue iOS 11 App Store'i turuletoomist allalaaditud USA-s vähemalt miljon rakendust / mängu.

Laadige alla iOS 11 App Store'i uuringu suurendamine

Kuid ka väike sai pöörde: 29% juhtivatest arendajatest oli õppeperioodil alla 10 000 allalaaditud faili. On selge, et suuremale pööratakse tõenäoliselt rohkem tähelepanu, kuid on selge, et ka väike saab sellest kasu.

Üldiselt jääb mulje, et Apple lööb iOS 11-ga App Store'i kätega.

läbi TechCrunchi