Uus iPad on võimsam kui iPad 6 ... kuid seda on raske parandada

Uus iPad on võimsam kui iPad 6 … kuid seda on raske parandada

Nagu ka uus iPhone 11, millel on sama tulemus kui eelkäijal, on ka iFixit sama, mis uue seitsmenda põlvkonna iPadiga, mille ta iPad 6-le andis. Erinevalt Apple’i viimase välja antud iPhone’i kuuest punktist viskas iPad 7 aga kaks kĂĽmnest.

Alustades positiivsest nootist, toovad elektroonikaremondi spetsialistid välja asjaolu, et katteklaas ja LCD on eraldi, mis muudab enamiku ekraaniparanduste tegemise palju odavamaks. Teine pooldav punkt on vedelkristallekraani lihtne eemaldamine klaasikaitsest eraldatuna.

Kuid iFixiti negatiivne tähelepanu on enamuses, mõned neist on levinud. Kuna ettevõte ĂĽtleb, et enamikus mudelites takistab “väga tugev kleepuv tahke tõke” parandamist, mis ei muuda ĂĽlesannet lihtsamaks. Lisaks joodetakse Lightning-port emaplaadile. Viimane negatiivne punkt on seotud liimidega, seda leidub peaaegu kõigis komponentides. Aku ja emaplaadi vahetused olid “väga ebameeldivad”, kirjutas iFixit.

Apple’i uus iPad on 10,2 tolli ja ligi 3,5 miljonit pikslit ning on juba osa uuest, ainult sellele mudelile pĂĽhendatud operatsioonisĂĽsteemist – iPad OS. Seda mudelit hakatakse kauplustesse tarnima järgmisel esmaspäeval, 30. septembril, ehkki tellimusi on saadaval alates septembri teisest nädalast.