Uus iPad Pro 2018 MacBook Pro konkureerib võrdlusalustes

Eelmise teisipäeva põhiettekandes uue esitamine iPad Pro, Ütleb Apple, et need on kiiremad kui 92% kõigist turul olevatest kaasaskantavatest arvutitest. Ta ei liialda.

Seda võrdlusalus B12 A12 kiibiga varustatud iPhone XS, XS Max ja XR on juba muljet avaldanud. Uus iPad Pro tuleb kaasa A12X Bionic, veelgi tugevam; ja ennäe, nad konkureerivad juba 2018. aasta MacBooks Pro-ga – mis on saavutanud hea hĂĽppelise jõudluse võrreldes eelmise aasta mudeliga.

Ühes uues iPad Pro testis värvisid nad juba Geekbenchi andmebaasi, märkis ta 5,020 katsepunktid ühe südamikuga ja absurd 18,217 peal mitmetuumaline. Võrdluseks olid hiljutise MacBook Pro maksimaalsed hinded vastavalt 5344 ja 22 552; eelmise iPad Pro omad, 3 908-lt ja 9 310-lt (kasv vastavalt 28% ja 96%).

Test tõestab ka seda, millest me eile selles artiklis rääkisime: 1TB mahutavusega iPad Pro peaks olema varustatud 6GB RAM-iga, teine ​​aga 4GB-ga.

Nagu tavaliselt, on see tulemus võrdlusalus neid tuleks võtta lihtsalt uudishimust, kuid need on siiski suurepärane viide. Ja kui arvasime, et A12X Bionic töötab 5,9 mm paksuse tahvelarvutiga ja peaks olema piisavalt efektiivne, et päeva jooksul akut vastu pidada, võite juba ette kujutada, mida Apple meile ARM-kiipidega varustatud tulevastele Macidele saata saab.

Aastased edusammud, mille on teinud Apple’i kiibitehnoloogia meeskond, on fenomenaalsed. Ma ei saa oodata A13X-i …

9to5Mac kaudu