Uus iPad purustas mĂĽĂĽgirekordeid

Uus iPad purustas oma eelkäija mĂĽĂĽgirekordid, edendades rahvusvahelist ajakirjandust Apple’i ja lennuettevõtjate täna avaldatud teabe põhjal, tagades seadme levitamise Ameerika Ăśhendriikides.

Sel esmaspäeval teatas AT&T avalikkusele, et möödunud reedel, 16. märtsil Apple’i turule lastud tahvelarvuti purustas kauplustes saadaval olnud esimese 24 tunni jooksul kõik mĂĽĂĽgi- ja aktiveerimisrekordid.

Siis oli tootja tegevjuhi Tim Cooki kord öelda, et ettevõttel on “nädalavahetuse rekord”.

Ehkki vastutav isik ei esitanud üksikasju ega numbreid, mis kirjeldaksid „rekordit“ ja ettevõte on iPad 2 turule toomisel omaks võtnud sarnase seisukoha, on analüütikute hinnangul selleks ajaks esimesel nädalavahetusel müüdud 1 miljon ühikut, o see tähendab, et nõudlus uusima mudeli järele jätkub. üle selle väärtuse.

Avaldus tehti pressikonverentsil, et kinnitada, et ettevõte maksab tänavu esimest korda pärast 1995. aastat aktsionäridele dividende.

Kvartali kaupa makstakse dividende 2,65 dollarit aktsia kohta “umbes 2012. aasta eelarve neljandas kvartalis, mis algab 1. juulil 2012”, seisis ettevõtte ametlikus avalduses.

Lisaks dividendidele kiitis direktorite nõukogu heaks 10 miljardi dollari suuruse aktsiate tagasiostuprogrammi, mis algas ettevõtte 2013. eelarveaastal, mis algas 30. septembril 2012, lisati meediasse.

Eeldatakse, et taastumisprogramm kestab kolm aastat ja mille peamine eesmärk on neutraliseerida tulevaste töötajate sotsiaalse osaluse programmide lahjendamise ja töötajate aktsiate omandamise mõju.

“Ăśhendades dividendid, aktsiate tagasiostmine ja USW aktsiaga kauplemiseks kasutatud likviidsus, prognoosime oma programmi esimese kolme aasta jooksul kasutada kodumaist raha umbes 45 miljardit dollarit,” ĂĽtles Apple’i finantsdirektor, vahendas Communicated. “Oleme oma tuleviku suhtes väga kindlad ja näeme enda ees tohutuid võimalusi,” lõpetas Peter Oppenheimer.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Joana M. Fernandes