RAÄŚUNALNIK

Uus iPhone SE tarnimistähtaeg hüppas maini vaid mõni tund pärast eelmüügi algust

Nagu ĂĽleeile teatati, alustas Apple täna hommikul eeltellimusi Uus iPhone SE esimeses riigis, mis uue mudeli sai – Brasiilia, nagu arvati, pääses sellest varajasest lainest välja, kuigi teame juba viimase Apple’i nutitelefoni riiklikku hinda.

Kuna Ameerika Ăśhendriikides näib, et mĂĽĂĽgieelsed kellad meelitavad palju huvitatud tarbijaid: selle artikli kirjutamise ajal on kõigi uute iPhone SE mudelite tarneperioodi pikendatud Mai algus – või veelgi enam, mõnel neist.

Ametlikult on uute Apple’i seadmete turule toomise kuupäev varases riigis järgmisel reedel (24/4), kuid kui proovite osta ĂĽhte uutest iPhone SE-d Ameerika Apple’i veebipoest, peate silmitsi kahe saatmisvõimalusega: või vahemikus 1 kuni 5 Mai (ekspresskullerina) või 4. – 6. Mai (tasuta saatmine).

Kolmel nutitelefoni konfiguratsioonil on pikem tähtaeg, oodata on tarneid ajavahemikul 4. – 11: 256GB iPhone SE (PRODUCT) PUNANE SIM-kaardi vaba (st ei ole ühegi kandjaga seotud), 128 GB (PRODUCT) PUNANE Verizonilt ja 256 GB valge, ka Verizonilt. Suundumus on see, et aja jooksul pikenevad ka teiste konfiguratsioonide tarneperioodid.

See on selles käivituses väga oluline, sest erinevalt teistest ei toimu esialgu uute iPhone’ide otsemĂĽĂĽki – Apple hoiab ja põhimõtteliselt on kõik selle jaemĂĽĂĽjad koroonaviiruse (COVID-19) pandeemia tõttu suletud. ). See tähendab, et praeguseks on tarbijate ainus viis uue iPhone SE kätte saamiseks Interneti kaudu.

Teistes Apple Online’i poodides ĂĽle kogu maailma, näiteks Suurbritannias, Austraalias ja Kanadas, on endiselt võimalik uute seadmete ettetellimisi kohaletoimetamise tähtajaga 24. kuupäevaks. Portugali poodides on ainult 64GB ja 128GB RED (PRODUCT) versioonid suurendanud tingimusi 27 / 4-5 / 5; teised on kavas tarnida järgmisel reedel

Tuleb märkida, et ĂĽkski neist ei ole märk sellest, et tarbija seda on drool Uuel iPhone SE-l või seadmel on juba a absoluutne edu isegi enne selle käivitamist – kõik sõltub muidugi Apple’i ettetellitud ĂĽhikute arvust. Meil on lähinädalatel selgem ettekujutus nutitelefonide aktsepteerimisest avalikkuses.

Ja võite loota, varsti, a video kasutajalt kasti eemaldamine + käed peal tema ilmumisest meie YouTube’i kanalil. ?

MacRumorsi kaudu

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH