Uus iPhone SE: võrdlev video, mis näitab, kui halb on teie aku ja kui hea on teie kaamera

Kuna uus iPhone SE käivitatud vähem kui kaks nädalat tagasi, oleme teinud võrdleva analüüsi teiste mudelitega, räägime aku kasutusaegadest, toome võrdlusalus Kõigepealt vaatasime, kuidas see sisemuses oli (kaks korda), tegime vastupidavustesti ja avaldasime teie kaamera portreerežiimi analüüsi.

Peale selle postituse oleme seadmes avaldanud ka kolm enda videot: ĂĽhe päralt kasti eemaldamine, mis räägib ka selle iPhone’i, ĂĽhe neist, eesmärgist käed peal võrreldes seda iPhone 11 Pro Maxiga ja täna varem hõlmasime seda otse iPhone XR-iga.

Nädala jooksul kanal Mrwhosetheboss avaldas ka kaks huvitavat võrdlusvideot iPhone SE-ga. Sel esimesel juhul keskendutakse analĂĽĂĽsile trumm – ja testid panid uue SE iPhone 11, iPhone 11 Pro, Samsung Galaxy S20 ja hiljuti turule tulnud OnePlus 8 vastu.

Ootuspäraselt ja nagu me oma videost näitame, pole iPhone SE 1821mAh aku kaugeltki ĂĽks selle eelistest. Ta “suri” testides kõigest 3h46, 5h vastu iPhone 11-l, 6h31 Galaxy S20-l, 6h56 iPhone 11 Pro-l ja 7h55 OnePlusil.

Teine on ainult iPhone’i vahel: SE võitleb 11 ja XR-iga mitmel katsel kaamera, nii taga kui ka ees, video ja fotode võrdluses. Kontrollima:

Testid tõestasid jällegi meie kahtlusi, et kuigi uue iPhone SE kaamera riistvara on XR-iga väga sarnane (kui mitte identne), viib kiibi A13 B13 pilditöötlus selle lähemale iPhone 11 kaamerale.

Ja sina, mida sa arvad? Kas olete millegagi ĂĽllatunud?