Siin on uue iPhone'i rivistuse võimalikud hinnad

Uus iPhone toetab Apple Pencils ja ruumi kuni 512 GB –

Veidi enam kui kuu pärast uue iPhone'i väljakuulutamist ja pärast kümneid kuulujutte on võimalik saada idee, mida oodata vidin Esiletõstetud Ma sellel aastal. Selle hooga Hiina turu-uuringute ettevõte TrendForce vabastage uus teave selle seadme kohta ja ratifitseerige teised.

Ettevõtte aruannete kohaselt ja nagu varem arutatud, peab kõigil kolmel mudelil (ühel olema 5.8 ja teisel 6.5, mõlemal OLED-ekraaniga ning vaheversioonil 6.1 ja LCD ekraaniga) olema Face ID. Uudsuse põhjuseks võib olla Õunapliiats, kuid TrendForce ei määra, milline mudel tugineb minu panusele, et võimalikud kandidaadid on OLED-ekraanidega seadmed.

Hindade osas usub ettevõte, et Ma peab kohandama oma müügistrateegiat, mõjutades Hiina kaubamärke, mis on eelmisel aastal üllatavalt kasvanud toodetega, mis pakuvad taskukohaste hindadega kõrget jõudlust. Sel juhul ja ka kasumlikkuse säilitamiseks peab Apple tarnijatega läbirääkimisi, et vähendada mõne komponendi kulusid nii uue iPhone 6.1 võimalike keskmudelite kui ka eelmistes põlvkondades kasutatud toodete jaoks. vidin.

Vahepeal saab lisaks näo ID-tehnoloogiale arvutada ka 6.1 mudeli funktsiooni kahekordne– JAH (kaks kiipi), kuigi ettevõte ei maininud selle mudeli kahte erinevat versiooni, neist ĂĽhte ja teist ilma selleta, rõhutades, et see funktsioon on mõnes piirkonnas eksklusiivne. Protsessori ja mälu täienduse tõttu lähevad selle mudeli kulud iPhone 8 Plussi lähedale, Apple peab siiski turu ootustele vastavaks muutma hindu. TrendForce'i hinnangul on selle versiooni alghind umbes 700 ja 750 dollarit.

Kahe OLED-ekraaniga mudeli puhul peab mõlemal olema 4 GB muutmälu ja salvestusvõimalusi 64 GB, 256 GB ja 512 GB. Ekraani suuruse kõrval on erinevus muidugi ka hinna tõttu: 5.8 mudel, vaatamata sellele, et ta on iPhone X järeltulija, võib tulla odavam kui praegu. lipulaev Ma käest maksab see TrendForce'i hinnangul 900–950 dollarit. Selle mudeli turuletoomisega saab iPhone X selle uue seadme spetsifikatsioonide suure sarnasuse tõttu kiiremini "eluea lõppu" alustada.

Lõpuks võib 6.5 mudelil olla suurema segment ja funktsiooni tõttu sihtrühmana ärisegment kahekordne-Jah, see omadus, mis on sellel turul väga populaarne. TrendForce'i hinnangul on selle mudeli ostmise soodustamiseks tõenäoliselt versiooni 6.5 alghind sama, mis praegusel iPhone Xil, 1000 dollarit.

Uue iPhone'i võrdlev tabel, mis peaks olema 2018. aastal

TrendForce teatas, et mõlemad OLED-mudelid on kokku pandud alates juuli lõpust, samal ajal kui LCD-mudelite kokkupanek on kavandatud septembri keskpaigas, mis võib viidata mudeli 6.1 esialgse müügi võimalikule viivitusele. . Ettevõtte sõnul peaks Apple aga septembris või oktoobris turule tooma kolm uut iPhone'i.

läbi MacRumors