Uus jailbreak-tööriist käivitati iOS 13 toega

Uus jailbreak-tööriist käivitati iOS 13 toega

Toetajad jailbreak iOS 13-le täiendamine on teie hetk! Häkker Kim Jong avaldas oma tööriista (avaliku) beetaversiooni checkra1n, mis ühildub enamiku seadmetega, mis töötavad iOS 12.3-st versioonini 13.2.2, sai kättesaadavaks eelmisel nädalal.

Checkra1n kasutab ära Apple’i riistvara “lĂĽnga”, mille häkkerid avastasid eelmise aasta septembris axi0mX, mis käivitas tööriista selle kasutamiseks kontrollm8. Nagu me teatasime, tarkvara jailbreak Sellel meetodil põhinevad ĂĽhilduvad mis tahes iOS-i versiooniga vidin varustatud kiipidega A5 kuni A11.

Nagu iga beetaversioon, on ka checkra1n endiselt väljatöötamisel ja installimisel võib sellel olla mõningaid probleeme, seega soovitatakse teil seda oma põhiseadmes mitte teha. Kuna tööriist toetab kahte erinevat iOS-i versiooni, on võimalik, et on olemas mõned kohandused, mis töötavad ainult süsteemi uusimas versioonis.

Checkra1n beeta 0.9 on nĂĽĂĽd saadaval saidil checkra.in! – see on varajane versioon ja seetõttu ei tohiks seda põhiseadmes käivitada. Lisateabe saamiseks lugege veebisaidi KKK-d. reddit: reddit.com/r/jailbreak/co…

Riistvara ĂĽhilduvuse osas saab checkra1ni praeguse beetaversiooni installida kõikidele iPhone’idele alates 5-st (kaasa arvatud, selle mudeli tugi on ainult eksperimentaalne) kuni X-ni – tahvelarvuti poolel on esialgne tugi iPad mini 2/3 ja iPad Air, kuid see tööriist ei ĂĽhildu iPad Air 2, viienda põlvkonna iPadi ja esimese põlvkonna iPad Pro-ga.

Checkra1n ühildub populaarsega näpistused Cydia, kuid see tööriist ei toeta veel kõiki pakette. Samuti on oluline märkida, et checkra1n on tööriist jailbreak pooleldi lõastatud, mis tähendab, et peate oma seadme Maciga ühendama iga kord, kui see uuesti sisse lülitate.

Kui olete huvitatud uue proovimisest, saate tarkvara alla laadida saidilt jailbreak (saadaval ainult macOS-i jaoks) sellel saidil ja järgige vajadusel ajaveebi installimise juhendit i selgitan.

näpunäide Anderson Silva