Uus kontseptsioon näeb ette muusikarakenduse iOS 12 täieliku renoveerimise koos Cover Flow ja kõigega

Uus kontseptsioon näeb ette muusikarakenduse iOS 12 täieliku renoveerimise koos Cover Flow ja kõigega

Mõni päev tagasi näitasime kontseptsiooni iOS 12 see meeldib paljudele teist. Täna on meil veel üks loomingulise disaineri töö, kes otsustas panna käed ja mõtted Apple'i opsüsteemile ja kujutleda siin oma lähitulevikku, mis on ainus keskendumine rakendustele Muusika (Muusika).

Kõik on dokumenteeritud allolevas videos:

Nagu näeme, töötavad disainerid selle nimel, et rakendus oleks minimalistlikum, heade visuaalsete hingamispiirkondade ja haruldaste juhtimisvõimalustega. Albumikunsti alal on nüüd vastavate värvidega taust, mis liigub mängitava muusika rütmi (mis on minu meelest väga lahe); helitugevuse reguleerimine, mis põhineb 3D Touchil, samuti uus funktsioon laulude "nautimiseks" (millel on siin tase, nii et teile meeldib see, kas teile meeldib väike või väike muusika).

See kontseptsioon pakub ka ruumi mängitava muusika laulusõnu ja visualiseerimisrežiimi maastiku režiimis ning ressursside tagastamist, millest meil kõigil puudu on: Kattevoog (siin muidugi kohandatud abstraktsemale ja vähem skemaatilisele kujundusele, mille Apple on pärast iOS 7 kasutusele võtnud). Ilmselt on disainerid lisanud kohustuslikud omadused ka igasse viimase kahe aasta jooksul turule tulnud kontseptsiooni (tõsiselt, seda tuleb lepingus ette näha): tume režiim, mis on väga lahe.

Ja sina, mida sa arvad?

läbi 9to5Mac