contador gratis Skip to content

Uus leke paljastas 4 OLED-mudelit ja kuni 6 GB muutmälu

Uus leke paljastas 4 OLED-mudelit ja kuni 6 GB muutmälu

IPhone 12-l võib olla üks suurimatest ekraanidest turul ja kuni kaks versiooni kolme kaameraga

Kuigi iPhone 11 on kolm versiooni (tavaline, Pro ja Pro Max), järgmise põlvkonna seadmed Apple on täiendavaid mudeleid. Suo grupi analüütikute uue raporti kohaselt UBS, on olemas versioon iPhone 12 alates 6,7 tolli, 6,1 tolli (kaks ja kolm objektiivi) ja üks 5,4 tolli.

Timothy Arcuri (Peadirektor) ja Munjal Ĺ ah (Patrimony teadusdirektor) teatab, et kahel esimesel versioonil on tagumine kaamera, millel on kolm objektiivi 3D-anduritega ja 6 GB RAM, ning kahel teisel versioonil on kaks objektiivi ja 4 GB RAM. Lisaks on neil ka lootusi, mida nutitelefonidel on OLED ekraan.

renderdamine iphone12IPhone 12 render (reprodutseerimine; VentureBeat)

Kaameraga seotud teave on osaliselt ka muude lekete kohta, mille tegid analüütikud Ming-Chi Kuo eelmise aasta detsembri alguses. UBS-i uuring viiest maailmavõimust teatas sellest 22% üldsusest Näita seda 5G See on põhjus, mis õigustab peatselt uuematele seadmetele üleminekut, samuti loodetakse, et iPhone 12 tõstab selle tehnoloogia esile.

Kaks 6,1-tollist mudelit võivad osutada a-le hinnatõus, mis on üllatus neile, kes kasutavad iPhone 11 Pro (kuna tavaline kahe läätsega iPhone on suurem ja kallim kui Pro, kolme objektiiviga). Veel üks detail on asjaolu, et see on suurim iPhone, mis eales turule lastud, sest seal on kasv 6,5–6,7 tolli (koos "iPhone 12 Max"). Ekraan on ainult pisut väiksem kui Galaxy Note 10 Plus, kuid see on ikkagi üks suuremaid turul.

Septembris lekkinud prototüübi ekraan, mis illustreerib seda postitust, on loodud kontseptuaalsete kunstnike poolt Ben Geskin. Kontseptsiooni kustutamine sälg ja anduri korpus ekraani ülaosas, mööda serva ise. Paremal allpool oleval pildil näeme: infrapunakaamerat, näotuvastuse infrapunavalgustust, kahte andurit (lähedus ja valgus), kõlarit, mikrofoni, eesmist kaamerat ja näosügavuse andurit.

iPhone 12IPhone 12 ekraan (taasesitus; Twitter)

Bloombergi väljaanne näitas Apple'i huvi tehnoloogia juurutamise vastu digitaalne lugeja ekraanile manustatud, sest "iPhone 2020" (see tähendab, mida me nüüd teame, on iPhone 12) läbi viidud testide õnnestumisega võiks tehnoloogia olla valmis kuni 2021. aasta väljaandeni. punktprojektor saab muid avamisaktiveerimisi, koos näotuvastus. Forbesi pildid kinnitavad teavet koos ekraanil kuvatava märkusega Puudutage ID.

Allikad: Forbes, MacRumors, Bloomberg