Uus Lenovo ThinkPad toob rohkem akut ja jõudlust

Lenovo teatab uue arvuti saabumisest oma ThinkPadsi reale. Uute mudelite aku ja jõudlus on suurem, kuid kaaluriba jääb alla 1,36 kg ja õhuke struktuur, mis toetab teisaldatavust. Nii T495, T495s kui ka X395 turustatakse AMD Ryzen 7 Pro mobiilprotsessorite ja AMD Vega graafikaga. Kõik ekraanid on HD-kvaliteediga ja sisaldavad Radeon FreeSynci tehnoloogiat.

Hiina tehnoloogia kohaselt võivad tarbijad oodata vähemalt nelja tunni pikkust autonoomiat ühe laadimise kohta ja kuni 18% paremat jõudlust kui eelmine mudel.

Võttes arvesse ärisegmendi vajadusi, mille jaoks need on loodud, on ettevõte võtnud arvesse ka masinate jõudluse suurendamist VoIP-konverentsidel. See saavutatakse väikese originaalse mehhanismiga kaamera katmiseks ja väikese külgtasandiga, mis võimaldab arvuteid erinevate nurkade abil fikseerida. Ekraan võib jõuda isegi kuni 400 niti heleduseni.

14-tolline T495 jõuab turule mais, alushinnaga 939 dollarit. Ülejäänud turule lastakse juunis ja selle minimaalne väärtus on 1089 dollarit.