Uus Microsoft Surface Headphones 2 tagab aku kestvuse kuni 20 tundi

Uus Microsoft Surface Headphones 2 tagab aku kestvuse kuni 20 tundi

Microsoft kuulutas täna välja uue Surface Headphones 2. peakomplekti. See uus mudel on USA-s tellitud halli ja musta värvi. hinnaga 249,99 dollarit ja on saadaval alates 12. maist.

Nagu originaal Surface Headphone, toetab ka Microsofti uus peakomplekt 13 aktiivse mürasummutuse taset. Neid taset saab reguleerida seadme küljel asuvate juhtnuppude abil. Müra summutamise tase jääb samaks, kuni 30dB aktiivse tühistamise korral ja kuni 40dB passiivse tühistamise korral.

Üldiselt toob uus Surface Headphone 2 võrreldes originaalmudeliga väikese muudatuse. Kaasas 40mm Free Edge kõlarid, Bluetooth 5.0 tugi ja audiotehnoloogia tugi AptX Qualcomm. Microsofti sõnul on ka peakomplekti kest uuendatud ja seda saab nüüd pöörata kuni 180 kraadi, mis on kasulik, kui kannate kõrvaklappe kaela ümber, kui te näiteks muusikat ei kuula.

Uus Microsoft Surface Headphones 2 tagab aku kestvuse kuni 20 tundi

Uue peakomplekti aku pakub nüüd aku tööiga kuni 20 tundi koos aktiveeritud mürasummutusega. Algne mudel pakub aku kasutusiga kuni 15 tundi. Lisaks piisab viie tunni laadimiseks peaaegu tunniks kasutamiseks. Uue mudeli aku saab vähem kui kahe tunni jooksul laadida 0–100%.

Microsoft kinnitas, et see uus peakomplekt ühildub Windows 10, macOS, iOS ja Androidiga. Lisaks Bluetooth 5.0 toetamisele on sellel kaasas ka 3,5 mm pistik ja C-tüüpi USB-pistik. Karbis on helikaabel ja USB-kaabel, mõlemad 1,5 m pikad.

Lisaks Surface Headphones 2 väljakuulutamisele kuulutas Microsoft välja ka Surface Earbuds üldise kättesaadavuse, mis kuulutati välja möödunud aasta oktoobris, lubades integreerimist Office 365-ga (viimati muudetud nimega Microsoft 365).

Surface Earbudi peakomplekti integreerimine Office'iga võimaldab kasutajatel dikteerida sõnu Wordile ja Outlookile, juhtida PowerPointi slaidiseansse ja palju muud.

Surface Earbuds mĂĽĂĽakse juba Ameerika Ăśhendriikides 199,99 dollari eest ja saadaval alates 12. maist.

Uus Microsoft Surface Headphones 2 tagab aku kestvuse kuni 20 tundi

Allikas: Neowin.net. (TagsToTranslate) microsoft pinnakõrvaklapid 2 (t) microsoft pindkõrvaklapid 2 hind (t) pindkõrvaklapid 2 (t) pindkõrvaklapid 2 hind (t) peakomplekt (t) microsoft pindkõrvaklapid 2 (t) microsoft pindkõrvaklapid 2 (t) kõrvaklapid microsoft pinna (t) microsoft pinna kõrvaklapp (t)