Uus mitteametlik Apple Musicu veebimängija on lihtsa ja tuttava kujundusega

Uus mitteametlik Apple Musicu veebimängija on lihtsa ja tuttava kujundusega

Nagu te ehk märkasite, pole Apple Apple’i jaoks aeg aegsasti selle jaoks pleierit käivitanud Voogesitus laul. Kuigi see oleks suurepärane, ei saa me valiku puudumise ĂĽle kurta: eelmisel kuul kommenteerisime esimest ametlikku Apple Musicu veebimängijat ja toome selle nĂĽĂĽd teieni Musish.

Nagu teisedki veebis mängijad, ei nõua Musish kasutamiseks tarkvara installimist (ega laiendust). Niisiis, sisestage lihtsalt oma Apple ID, sisselogimise autentimine (kui kaheastmeline autentimine on sisse lülitatud) ja laske teenusel pääseda juurde iCloudi muusikakogu ja Apple Musicu taasesitustoimingutele.

Kui Apple ID ja parooli andmine kolmanda osapoole teenusele ajab teid närvi, ärge tehke seda. Esiteks toimub sisselogimine Apple API-st – see tähendab, et arendaja ei pääse oma mandaatidele juurde (näiteks kui kasutate sisselogimiseks Facebooki või Google’i kontot). Teiseks on musishi looja Brychan Bennett-Odlum veendunud, et ta midagi ei hoia märk ettevõtte saadetud juurdepääsu volitamiseks.

Musish eelvaade

Musishi avades näete kohe väga tuttavat kujundust. Ăśle visuaali puhasPleieri juhtelemendid, fondid, värvid ja paigutus on sarnased Apple’i rakenduses Music rakendustega (iOS-ist), muutes navigeerimise lihtsamaks.

Pleieri vasakul kĂĽljel saate sirvida Apple Musicu teeki, juurdepääs esitusloend ja otsin uusi laule; kuigi see kuvab funktsiooni “Raadio”, pole endiselt saadaval. Lisaks esitas Musish oma laulusõnu ja albumi soovitusi ning esitusloend klapil “Sinu jaoks” (“Sinu jaoks”).

Teenus võib selle ajal kogeda mitmeid tõrkeid Voogesitus laul (mis on normaalne, kuna see on alles väljatöötamisel). Sellest hoolimata jääb see iTunes’i abonentidele Apple Musicu jaoks suurepäraseks alternatiiviks. Veebirakenduse koodi kontrollimiseks kĂĽlastage GitHubi projekti lehte.

9to5Mac kaudu