IGRE

Uus Nesti kaamera võimaldab teil jälgida oma kodu väljastpoolt

Tooteperekond aastast Pesa (Alphabeti Skyneti tütarettevõte) kasvab oma kodude jaoks tugevate turvasüsteemide ehitamiseks üha enam. Ettevõtte esimest käivitamist pärast kaasasutaja Tony Fadelli lahkumist nimetatakse Nest Cam Outdoor.

See on kaamera, mis on loodud õues viibimiseks ja jälgib kõike, mis toimub 24 tundi ööpäevas.

Nest Cam Outdoor

Mitte kaua aega tagasi käivitas ettevõte Nest Cam, mis seisab kindlalt tasasel pinnal ja on lahendus teie kodu seestpoolt jälgimiseks. Tema abiga on tuvastatud palju vargaid ja palju vargusi on suudetud vältida. Nest Cam Outdoori saabudes sai esimene nimi Nest Cam Indoor.

Välised kaamerakujundused on palju ilusamad ja teadlikult silmatorkavamad – majad, mille kaamerad on väljas, on vargustele vähem altid. Erinevalt turul asuvatest valvekaameratest on neid kaameraid lihtne paigaldada ja need ei tugine patareidele ega liikumisanduritele, nii et nad jäävad 24 tundi ööpäevas tööle. Kuna see on mõeldud olema õues, on see vastupidav kuumale päikesele ja vihmale / lumele. 130-kraadine lainurkobjektiiv, Full HD eraldusvõimega (1080p).

Kui kaamera näeb liikumist, saadetakse teie nutitelefonile hoiatus ja saate reaalajas näha, mis toimub; Võite saata ka häälsõnumeid. Nii saavad kõik kaamera lähedal olijad kuulda ja kuulevad ka sisseehitatud kõlari kaudu – see on suurepärane funktsioon ukses olevatele inimestele vastamiseks või kõigi ĂĽllatamiseks, kes ĂĽritavad teie koju siseneda, ilma et teile helistatakse.

Kahjuks ei integreeru kaamera Apple’i HomeKitiga – ainult Google Home’iga (me räägime ikkagi ettevõttest, mida Google kontrollib).

Nest Cam Outdoor peaks turule jõudma eeldatavasti septembris / oktoobris soolase hinnaga 200 dollarit (sama väärtus mis teie versioonil aastal). Rakenduses – mida ettevõtte sõnul peagi uuendatakse – on võimalik tellida ka 10 USA dollarit kuus koos mõne lisafunktsiooniga, näiteks näotuvastus.

[via TechCrunch]

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH