Uus Nintendo RPG iOS-ile Dragalia Lost ilmub 27. septembril

Puristiettevõttelt, kes nõuab oma omaduste hoidmist oma konsoolil, on metamorfoos Nintendo teiste platvormide loovate arendajate jaoks on see uskumatult kiire – ja see on seda väärt, arvestades selliste loomingute edu nagu Super Mario Run ja Fire Emblem: Heroes.

Nüüd pakub müstiline Jaapani ettevõte üksikasju iOS-i viimase mängu kohta: RPG Dragalia kaotatud, ettevõtte esimene mobiilne platvormimäng, mis on täiesti uue intellektuaalse omandi tulemus.

Vaba mängida sisemiste mikrotehingutega ja selle on välja töötanud Nintendo koostöös Jaapani ettevõttega Cygames (mis on selliste pealkirjade taga nagu Granblue Fantasy) kirjeldatakse Dragalia Lostit kui “laia mitme mängijaga tegevus-RPG-d”, mis on veidi keerukam kui ettevõtte seni mobiilsele maailmale kättesaadav looming – selle loojate sõnul on idee pakkuda pealkirju, mida saab nii palju nautida. pikas mängus nii mängumängija arenenumad, näiteks lĂĽhikeste seansside ajal, mis on nutitelefoni mängude vaatajate tavalisemad harjumused.

Põhimõtteliselt viib loo pealkiri mängija teekonnale Alberia kuningriigi päästmiseks – selleks peate liituma meeskonnaga ja kasutama mängusiseseid mĂĽnte, et hankida uusi tegelasi, jõude või draakoneid, mis aitavad teil seda ĂĽlesannet täita. Nintendo konverentsi, kus osaleb rohkem Dragalia Lostit, saab huvilistele tervikuna vaadata allolevast videost:

Mängud jõuavad iOS-i samal päeval hiljem 27. september, kuid on esialgu saadaval ainult teatud piirkondades – USA-s, Jaapanis, Hongkongis, Macaus ja Taiwanis; rahvusvahelise laienemise kuupäev pole veel teada. Kuid kui olete huvitatud ja olete mõnes ĂĽlalolevas kohas, andke näpunäide: Sellele Nintendo lehele eelregistreerudes saate mängu ĂĽhildumisel 1500 ĂĽhikut mängu virtuaalsest valuutast.

Kas pole tore?

Cult of Maci kaudu