JD.Power peringkat kepuasan pengguna ponsel pintar, 2017

Uus nutitelefonide kasutajatega tehtud JD.Power-i rahulolu-uuring näitab, et Samsung jälgib üha enam Apple'i juhtimist

Kas Apple'i nutipäevade arv nutitelefonide turul on nummerdatud? Kui meie kasutatav mõõdik on tuntud kliendirahulolu hinnang, mida ettevõte mõõdab igal aastal J.D. Jõudu, Ma on endiselt kasutaja eelistustest kõrgemal, kuid maksimaalne arhiivimine läheb järjest lähemale, nüüd on see vaid 0,1% kaugusel.

JD.Power nutitelefonide kasutajate rahulolu reiting, 2017

SEDA Apple saavutades küsitluses 840 punkti võimalikust 1000-st, säilitades mitme aasta jooksul harjunud esimese koha ja tõustes võrreldes 2016. aastaga 6 punkti. Samsungvahepeal oli ta oma konkurendile võimalikult lähedal, 839 punktiga; see tähendab, et arvestades uuringu veamarginaali, võime järeldada, et meil on kahe tootja vahel ebavõrdsed tehnilised sidemed.

Mõlemad jõuavad J.D.-s maksimaalselt viie tärnini. Võimsus ja ainus, mis ületab segmendi keskmist asetust, mis on 835 punkti. All, Motorola (824 punktiga), HTC (817) ja LG (810). Uuring viidi läbi 7994 Ameerika Ühendriikide tarbijaga, kellel kõigil oli eelmise aasta oktoobrist detsembrini vähem kui aasta kasutusega nutitelefone.

Huvitavad uurimistulemused: selgub, et inimesed kasutavad oma nutitelefonide abil koduseid seadmeid, nagu näiteks ettepanekud HomeKitApple'i keskmine rahulolu oma taskuseadmetega on palju suurem kui neil, kel seda tüüpi tehnoloogiat kodudes pole. Üldine rahulolu nutitelefonidega on näiteks abikasutaja Alexa Amazoni seas 49 punkti kõrgem (881 võrreldes 832 punktiga) ja 34 punkti kõrgem, kui arvestada tarbijaid, kellel on nutikad kodumasinad (866 punkti, võrreldes 832 punktiga, kellel seda pole). see on kodus).

Teisisõnu, veel üks märge selle kohta, et tootjatel, sealhulgas Apple'il, on koduautomaatika uurimiseks ilusaid ja lillelisi välju. Ja kuigi Ma on konkurentide suhtes selles segmendis esirinnas, pole see aeg rahuneda ja mõelda, et kõik on tehtud: HomeKit on palju edasi arenenud ja selle tehnoloogiat ei peeta endiselt enamikule ettevõtetele kättesaadavaks. inimesed. Hea on olla, seetõttu näivad targad koduomanikud = rahulolevad nutitelefoni kasutajad.

(Maci kultuse kaudu)