Uus pargis töötav õhust videoetendus on valmis

Viimased videod edenemisega Õunapark läks juunis.

Sel ajal nägime, et raske tõstmine oli peaaegu läbi.

NĂĽĂĽd, peaaegu kolm kuud hiljem, jagatakse YouTube'is veel ĂĽhte videot, mis lendab ĂĽle Ma loodud "kosmoselaeva" Alvin Shen kasutades DJI Phantom 4 Pro.

Näete, et maastik, kuigi sellel on ikka mitu "auku" siin ja seal, on elavam.

Samuti on võimalik näha inimesi, kes kõnnivad (jalgsi või jalgrattaga) läbi kosmose, ja mitte ainult ehitustöölisi, nii et kõik nad näitavad, et Apple Parki kasutati tegelikult rohkem kui kolm kuud tagasi.

See seletab ka asjaolu, et mõlemad YouTuber kes varem seda videot iga kuu avaldas, pole sellest ajast midagi postitanud.

Ainult ülikoolilinnaku keskel asuv purskkaev, mis näib olevat "välja lülitatud" (muidugi eeldatakse, et sellel on / on mingi purskkaev või midagi sellist).

12. septembril korraldab Apple taas Steve Jobs Theatre'is (Apple Parki auditooriumis) ĂĽrituse, et tutvustada maailmale uut iPhone'i ja uut Apple Watchi, mida me juba teame Apple'i ametlikest fotodest, sealhulgas.

Kutse kutse saamiseks uue iPhone'i (Apple Park) eriĂĽritusele

Nagu me teame, on kutses esitatud kosmoselaeva katus ĂĽlalt vaadatuna.

Niisiis, lugejana kihla vedada Douglas AlexandreOn tõenäoline, et Apple kasutab ära esialgse pealavastuse, et näidata ülikoolilinnaku kohta natuke rohkem ja teatada oma töö lõpetamisest.

näpunäide alates Leonardo Lima