Uus Samsung Galaxy Note 10+ on mõeldud ainult Tähesõdade fännidele

Uus Samsung Galaxy Note 10+ on mõeldud ainult Tähesõdade fännidele

Kui olete Samsungi nutitelefonide ja Tähesõdade fänn, on uusima Galaxy Note 10+ uus väljaanne kindlasti teie jaoks. Tähesõdade eriväljaanne tähistab saagas uue filmi “Skywalkeri tõus” ja kuigi see ei sisalda spetsifikatsioonide loendis ĂĽhtegi uudist, tähistab selle aspekt erinevust.

Telefonil on must ja punane värvilahendus, see on inspireeritud kaabakas Kylo Renist ja kutsub teid omaks võimu varjukülge. Sellel seadmel on ka spetsiaalselt selle väljaande jaoks loodud helide, taustapiltide ja teemade loend.

Nutitelefoni müüakse kollektsionääride kastis, mis sisaldab ka paari Galaxy Budsi Bluetooth-peakomplekti, metallist embleemi ja Kylo Reni kujutisega kaunistatud kaant.

Nutitelefonid on alates 10. detsembrist saadaval 15 turul, kuid Portugal ei kuulu loosi – lähim turg on Hispaania. Selle tõeliselt veidra väljaande baashind on 1300 dollarit.

Ta leidis oma auhinna 20 aastat kestnud SAPO TEK konkursil, 20 auhinda.

Kopeerige pilt pildilt võistluse vastusesse. Võidavad ainult kõige kiiremad.

tek ajaviite märkus 10 “data-title =” tek ajaviite märkus 10 – uus Samsung Galaxy Note 10+ ainult Tähesõdade fännidele – SAPO Tek “> tehnikahobi märkus 10