contador gratis Saltar al contenido

Uus standard, mis võimaldab mobiilseadmete laadimist NFC kaudu

Uus standard, mis võimaldab mobiilseadmete laadimist NFC kaudu

Väikese traadita vidina laadimine võib lähitulevikus muutuda praktilisemaks ja lihtsamaks. seda NFC foorum, kes vastutab kommunikatsioonitehnoloogia eest lähedusvälja poolt, tutvustas seda tehnoloogiat Traadita laadimise spetsifikatsioonid (WLC). Selle kaudu võimaldab see ühe antenniga varustatud seadmetel nagu laadijad ja nutitelefonid energiat ühilduvasse elektroonikasse viia kuni ühe vatti. Samal ajal saavad selle funktsiooniga varustatud NFC-seadmed ka suhelda.

Nagu Engadget, isegi kui see tundub väike, on traadita kõrvaklappide või isegi nutikellade suhteliselt kiireks laadimiseks piisav üks vatt. Kuna paljud seadmed on varustatud tehase NFC-ga, on seda tüüpi laadimist lihtsam teostada.

"Juhtmeta laadimine NFC kaudu on tõeliselt transformatiivne, kuna see muudab viisi, kuidas me projekteerime väikeste akutoitega seadmeid ja suhtleme nendega, kuna pistikute ja kaablite eemaldamine võimaldab luua väiksemaid õhukindlaid seadmeid," ütles NFC foorumi president Koichi Tagawa.

See standard töötab lisaks nutitelefonidele ka teiste seadmetega, millel on NFC, sealhulgas laadijad, personaalarvutid, tahvelarvutid ja isegi videomängude juhtelemendid – Wii U mängupuldil on näiteks NFC-kiip.

Uudised

See toode maksab Hiinas vähem kui 35 dollarit, odavam kui Huawei konkurendid

Hiljuti tutvustasid Samsung ja Huawei funktsiooni, kus mõned nende nutitelefonid saavad Qi-standardeid kasutades laadida oma vidinaid nagu peakomplekte. Kuid mõlemal juhul NFC-d ei kasutata. Võttes näitena mõlemat juhtumit, näeme uut WLC-standardit, mis võib tõkked ületada, tuues ühilduvuse erinevate tootjate seadmete vahel.

Oluline on märkida, et spetsifikatsioonid on just avaldatud, seetõttu võib nende rakendamine tarbijateni jõudmiseks veel aega nõuda.

Via: Engadget. (TagsToTranslate) nfc (t) juhtmevaba laadimine (t) induktsioonlaadimine (t) nutitelefoni laadimine nfc kaudu (t) nutitelefoni laadimisvidin nfc kaudu (t) nutitelefoni laadimisvidin nfc kaudu (t) läheduslaadimine (t) t ) traadita laadimise spetsifikatsioonid (t) wlc (t) laadimine NFC kaudu (t) laadimine NFC kaudu