Uus tasuta platvorm koondab professionaalide nippe hea pildistamise kunsti kohta

Uus tasuta platvorm koondab professionaalide nippe hea pildistamise kunsti kohta

Canon Connected on tasuta juurdepääsuga sisuplatvorm, mis on mõeldud foto- ja videohuviliste harimiseks, inspireerimiseks ja meelelahutamiseks.

Sellest uuest keskusest toodetakse videoid regulaarselt, neid toodavad Canoniga seotud fotograafid ja videograafid, andes neile võimaluse oma kodust oma kogemusi, teadmisi ja andeid jagada ning lõpuks ka tööd teha.

Fotohuviliste virtuaalne kogukond võib omakorda kasutada võimalust uute oskuste arendamiseks või oma tehnika täiustamiseks.

Videod hõlmavad laia valikut asjakohaseid teemasid ja videod sisaldavad näpunäiteid, nippe ja õpetusi kõigile, kes soovivad õppida oma kunsti parimatelt või lihtsalt parandada oma fotograafia- või videote loomise oskusi.

Platvormi Canon Connected külastajad saavad valida videote seast, mille on produtseerinud mõned maailma kuulsamad ja edukamad fotograafid ja videograafid, näiteks Pulitzeri preemia võitnud fotograaf Daniel Etter; Ulla Lohmann, ekspeditsiooni- ja dokumentaalfotograafia; ja Wanda Martin, kes selgitab, kuidas kodustuudiot üles seada. Lisaks jagab ekstreemspordifotograaf Richard Walch tema jaoks tipphetki vlogimineja fotograaf Helen Bartlett, pereportreede spetsialist, pakuvad näpunäiteid rahutute laste pildistamiseks.