Uus tehnoloogia võib teie nutitelefoni aku vanuse kahekordistada

Uus tehnoloogia võib teie nutitelefoni aku vanuse kahekordistada

Pole kahtlust, et pärast nutitelefoni protsessori analüüsimist on teine ​​osa laetud aku kasuliku töö kontrollimine, kuna supermasinal pole mõtet, kui peate seda kogu aeg pistikupessa ühendatud olema. Aku on nutitelefonide puhul alati probleem olnud ja ükski tootja ei pääse kriitikast. Sellest hoolimata a tehnoloogia välja töötanud Eta Devices, spin-off kuulsast Massachusettsi tehnoloogiainstituudist (MIT), lubab kahekordistada mobiilsete seadmete töötunde, vähendades samal ajal dramaatiliselt energiatarbimist.

Uus tehnoloogia võib teie nutitelefoni aku eluiga kahekordistada.

Praegu, kui nutitelefonid või tavalised telefonid on ooterežiimis, tarbivad nad jätkuvalt palju energiat, et mitte moonutada signaali liikumist väljundrežiimi (kõne ja sõnum). Eta Devices välja töötatud tehnoloogia reguleerib signaali täiuslikuks vastuvõtmiseks vajalikku pinget, et see oleks alati võimalikult väike. Selle tulemuseks on palju suurem autonoomia ja selle põhjustatud energia ja soojuskadude järsk vähenemine, mis muu hulgas vähendab aku kasulikku eluiga. Eta Devicesi sõnul:

Mobiilsidetehnoloogia protsessis on suurenenud nõudmine elektrienergia järele nii kasutajate kui ka tugitornide järele, nii et kui telefon otsib signaale, suureneb näiteks energiatarve, siis telefon kuumeneb. ja aku sureb kiiresti. Seda arhitektuuri kasutades saame arukalt valida väikseima energiatarbimisega, paketi saatmise ja vastuvõtmise jaoks sobiva pinge.

Võrgu kodeerimist, nagu seda tehnoloogiat nimetatakse, esitletakse veebruaris Barcelonas toimuval Mobile World Congressil. Esialgu katsetatakse seda tehnoloogiat järgmisel aastal.

Pilt: freefoto.com

(tagToTranslate) aku kestvus (t) Võrgukodeering (t) nutitelefoni aku (t) MIT (t) ETA