Uus TMN Drive reaalajas liiklusteenus on 30 päeva tasuta

Uus TMN Drive reaalajas liiklusteenus on 30 päeva tasuta

TMN Drive’i kaardirakendust on uuendatud uue reaalajas liiklusteenusega. Uuendus saabub tasuta 30 päevaks ja on õigel ajal paljude kasutajate pidulike nädalate jooksul ette nähtud teekondade jaoks.

Vastavalt sellele, mida TEK PT-lt õppis, saab pärast 30-päevast tasuta teenust tellida viies erinevas vormis: üks kuu (1,59 eurot), üks kvartal (3,99 eurot), üks semester (6,99 eurot) aastas ( 12,99 eurot) ja eluks ajaks (29,99 eurot).

Uuendatud reaalajas ühistranspordisüsteem on saadaval kõigil Mandri-Portugali maanteedel, kuid teave on üksikasjalikum piirkondade pealinnades, kus autoliiklus kipub olema intensiivsem.

Liiklusteave esitatakse erineva värvisĂĽsteemi kaudu, mis esindab Portugali teedel esinevaid ummikute ja liikluskiiruste erinevaid tasemeid. Uuendus töötati välja koostöös Be Mobile’i ettevõttega.

TeK TMN Drive
TeK TMN Drive

Saare piirkonda ei toeta veel liiklusrakendused ja teenused reaalajas, kuid PT veendus, et see töötab, nii et Madeira ja Assooride teed on saadaval ka mobiilses tarkvaras.

Pressiteates paljastas PT ka selle, et TMN Drive’i on Androidi ja iOS-i operatsioonisĂĽsteemiga seadmete vahel alla laaditud 300 tuhat korda.

Märkmete kirjutamine: teavet transiiditeenuste hindade ja viiside kohta on täiustatud ja lisatud

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi