Uus uuring näitab, et Apple Watch on endiselt segmendi liider, kuid müügi vähenemisega

Kuna Apple teatas umbes kahe aasta eest oma toodete konkreetsete müügiarvude avaldamise lõpetamisest, on analüüsiettevõtete töö kogu maailmas muutunud mõnevõrra ebakindlamaks, sõltuvalt kontaktist tarnijatega ja andmete allhankest. Nii võivad mõnel juhul erinevate ettevõtete avaldatud hinnangud olla väga erinevad.

Nii juhtus siin: eelmisel kuul rääkis Strategy Analytics nutikellade ĂĽlemaailmsest mĂĽĂĽgist esimeses kvartalis ja viis Apple põhimõtteliselt puutumatusse olukorda, mĂĽĂĽes 7,6 miljonit seadet ja turuosa oli 55%. Sest täna avaldatud andmed Kanalid – ka nutikellade ĂĽlemaailmse mĂĽĂĽgi kohta esimeses kvartalis – illustreerib teistsugust stsenaariumi.

Ettevõtte sõnul on Apple endiselt turuliider, kuid nägi märkimisväärset müügi langust võrreldes 2019. aasta esimese kvartaliga: Canalyse sõnul on nad 5,2 miljonit Apple Watchid müüdi 2020. aasta alguses, võrreldes 6 miljoniga eelmise aasta samal perioodil. SEE varu Selle tulemusena langes ettevõte 46,7% -lt tasemele 36,3%.

Nutikellade mĂĽĂĽk

Ăśldine nutikellade turg kasvas 12% ja kõigist loetud ettevõtetest ainult Apple ja Fitbit kogenud mĂĽĂĽgi võrdlevat langust. Juba Huawei, segmendi juhi asetäitja, nägi maitsehĂĽpet 113% tarnitud seadmete mahus – peamiselt nutikellade pakkumise jaoks, mis sisaldab nutitelefonide ostmist, ja eelmise aasta septembris turule tulnud Huawei Watch GT 2 edu.

Apple Watchi kukkumisel võib analüütik Vincent Thielke sõnul olla nimi: AirPodid.

Tugev nõudlus teisel pool maailma nutikellade järele aitab Apple’il kompenseerida Apple Watchi aeglast jõudlust Euroopas ja Põhja-Ameerikas, peamiselt tänu sellele, et korporatiivsed tarbijad pööravad tähelepanu AirPodidele kui “lisavarustusele”. […] Kui Androidi nutitelefonitootja näeb arenevatel turgudel ĂĽha tugevamaid konkurente (näiteks Xiaomi, Oppo ja Vivo), siis Apple Watch koondab nendes riikides ĂĽha suuremat osa iOS-i kasutajate baasist, pakkudes suuremaid garantiisid iPhone’i edasiseks mĂĽĂĽgiks. ees.

Teisisõnu, isegi kui Apple Watchi mĂĽĂĽk langeb, on see uudis Apple’ile hea. Peamiselt seetõttu, et analĂĽĂĽsi kohaselt ei osta tarbijad enam kellasid AirPodide, mitte konkureerivate seadmete ostmiseks – ja kui klient jääb Cupertino mänguaeda, pole selle pärast muret.

Pealegi on Apple juhtpositsioon nutikellade turul endiselt suur varu suurem kui Huawei, Samsung ja Garmin kokku (teine, kolmas ja neljas). See tähendab, et see on terve iOS-i ökosĂĽsteemi sukeldunud kasutajate maailm, kes põhimõtteliselt jätkab iPhone’i ostmist ka järgmised paar aastat.

Nii et vaatame järgmiste peatükkide stseene.


Apple Watch Series 5

Apple Watch Series 5

aastal Apple

Sularaha hind: alates R $ 3 599,10Paigaldatud hind: kuni 12x R $ 333,25Suurus: 40mm või 44mmMaterjal: alumiinium, roostevaba teras, titaan või keraamikaFunktsioonid: GPS või GPS + mobiilVärv: erinevadKäivitatud: September 2019

Nupp - osta kohe

AppleInsideri kaudu