Uus video sarjast “Filmed with iPhone” annab näpunäiteid vertikaalse pildistamise kohta
IGRE

Uus video sarjast “Filmed with iPhone” annab näpunäiteid vertikaalse pildistamise kohta

Ja Apple on oma kampaanias jätkuvalt tugev “Filmitud iPhone’iga” (“Shot iPhone’is”), mis sisaldab igasuguseid ja Ĺľanrilisi lĂĽhivideoid – kõik filmitud, nagu nimigi ĂĽtleb, iPhone’is.

Seeria uusim video pealkirjaga lihtsalt Christopher Anderson, lähtudes hiljutisest erinevast suunast: kunstilise ja kontseptuaalse filmitegemise asemel on siin meil omamoodi minijuhend iPhone’i vertikaalseks pildistamiseks – peaosas on muidugi tuntud fotograaf Christopher Anderson tema muljetavaldavate portreede tõttu.

LĂĽhidalt öeldes jagab Anderson mõningaid näpunäiteid ja tehnikaid selle kohta, kuidas iPhone’i portreeportreedes maksimaalselt ära kasutada, õppides mõistma selliseid aspekte nagu valgus, helitugevus ja värv, et neid enda kasuks kasutada. Fotograaf tegi ka mõned praktilised katsed, kasutades igapäevaseid esemeid (nagu peeglid, pudelid, võtmed ja kaablid), et luua ootamatuid ja silmatorkavaid kompositsioone.

Täielikult iPhone XS-il filmitud video ise toodeti vertikaalsuunas ja sellisena oli see mõeldud mobiilseadmetes vaatamiseks. Kuid miski ei takista teil seda Macis nägema – lihtsalt ignoreerige ekraani mõlemal kĂĽljel olevaid suuri musti ribasid.

See on lahe, eks?