Uus Windows 10 värskendus on nüüd saadaval

Nagu lubatud, tutvustas Microsoft sel esmaspäeval Windows 10 peamist värskendust koos uute funktsioonidega. Arvuti täisversioon koos operatsioonisüsteemi algse installimisega on saadaval alles 8. mail.

Suurema värskenduse korral tutvustatakse uusi funktsioone, näiteks ajaskaala, mis võimaldab teil leida projekte, millega olete töötanud kuni 30 päeva tagasi. See on ajalugu, mis sarnaneb navigeerimisega Interneti-brauseris, mis on ristsuunas sama kontoga ühendatud seadmetega, sealhulgas nutitelefonide ja tahvelarvutitega.

Teine oluline sissejuhatus on funktsioon Focus Assist, mis lülitab välja e-posti ja sotsiaalmeedia teated, mis pole programmeeritud, nii et jääte keskenduma projektile, millega töötate. Saate konfigureerida süsteemi automaatselt aktiveeruma teatud kellaaegadel. Normaalsesse olukorda naastes saate kokkuvõtte kõigist tegevustest ja värskendustest, millest puudusite.

Nüüdsest on dikteerimise kaudu ka arvutiga lihtsam rääkida. Märkmete kirjutamise asemel saate märkmeid salvestada hääle abil. Süsteemi märkmete dikteerimise alustamiseks võite paigutada kursori tekstiväljale ja vajutada otseteed Win + H.

Windows 10-s on sisse viidud palju uusi funktsioone, mida saate vaadata ametlikust ajaveebist.