Uus Windows Server jõudis Portugali oktoobris

Uus Windows Server jõudis Portugali oktoobris

Täna esitletakse kogu maailmas ettevõtte serverite Microsofti operatsioonisüsteemi uut versiooni. Portugalis saabus Windows Server 2012 3. oktoobril, ettevõte teatas sellest üleriigiliselt.

Tarkvara on loodud selleks, et ära kasutada pilvandmetöötlust, mis on tootja sõnul “loodud pilvandmetöötluskeskkonnas” ja mis on Cloud OS-i aluseks.

“OperatsioonisĂĽsteemist on saanud arvutite keskpunkt ja see on nĂĽĂĽd renoveerimisel, mida raamistavad säästva pilvandmeteenuse uus reaalsus, ĂĽhendatud seadmete arv ja mitmekesisus ning kasvav andmemaht,” ĂĽtles Microsofti piirkondlike serverite ja äritööriistade president Satya Nadella. esitluse ajal.

“Microsofti kogemus operatsioonisĂĽsteemide, rakenduste ja pilvandmetöötlusteenuste valdkonnas annab meile võimaluse tutvustada CloudOSi kontseptsiooni, mis põhineb Windows Serveril ja Windows Azurel, aidates klientidel jõuda piirideta andmekeskusesse,” lisas vastutav isik.

Hiiglasliku Redmondi sõnul on Windows Server 2012 loodud nii, et see suudaks pilves pakkuda üle 200 teenuse, olles seega lahendus, mis „laiendab serveri operatsioonisüsteemi määratlust, integreerides traditsiooniliselt sõltumatut tehnoloogiat, nagu see on juhtum. täiustatud salvestusmaht, võrkude loomine, virtualiseerimine ja automatiseerimine ”.

Andmekeskuste ja rakenduste suurem kiirus, ulatus ja võimsus on mõned täna välja pakutud lahenduste lubadused – mis koos Azure’i ja System Centeriga peaksid andma ettevõtetele võimaluse hallata ja edastada rakendusi ja teenuseid privaatses pilves, mida juhivad partnerid. või avalik.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Joana M. Fernandes