Uus Xiaomi liidese patent võib näidata Mi MIX Alpha 2

Uus Xiaomi liidese patent võib näidata Mi MIX Alpha 2

Sellel kĂĽmnendil on Xiaomi saavutanud nutitelefoniettevõtete seas kadestusväärse kasvu ja saanud ruumi, ettevõttel on seadmeid mitmes segmendis, positsioneerudes end tehnoloogia- ja innovatsiooniettevõttena. Sel aastal esitles ta ruumilise ekraaniga mobiiltelefoni Mi Mix Alpha – midagi, mis oli ĂĽsna uuenduslik ja pälvis rakendustehnoloogiaga palju tähelepanu, saades tõelisest esmaklassilisest Hiina seadmest. NĂĽĂĽd näitavad uued andmed, et Mi Mix Alpha 2 on väljatöötamisel või siseneb tootmisetappi, kuna seadme patendipildid on avastatud.

Sait LetsGoDigital Hiinas vastutavale patendiametile esitatud dokumentide näitamise eest vastutab mobiiltelefoni põhiosa peaaegu täielikult suletud ekraaniga ja ilma selge esikaamerata esikülg. Need dokumendid on pärit eelmisest aastast, avaldatud alles 13. detsembril 2019, kuni kirjad on üle vaadatud ja tal on kaubamärgi eest kaitstud intellektuaalomand.

Näidatud struktuuris pole ühtegi nuppu võimalik näha, tundub, et ekraanil on väga suur vahemik või isegi kogu seade. Teie kontrollitud liidesepildid pärinevad Xiaomilt, isegi kui need leiti esmakordselt veebisaidilt LetsGoDigital. Oluline esiletõst on see, et kõik saadaolevad ekraanipildid on värvilised, mis näitab, et on olemas võimalus, et Xiaomi seade töötab, mitte ainult pilti tootma.

Xiaomi lana printer, mis loob pilte liitreaalsuseks

Liidesel on mitmeid üksikasju, kuna ekraan viib seadme küljele, siis on võimalik näha, et see muutub vastavalt sellele, mida kasutaja kasutab, näidates kasulikku teavet. Aku, avatud rakendus, võrgusignaali kvaliteet ja kogu teave, mis telefonis tavaliselt on, kuvatakse nüüd küljekuval.

Allikas: LetsGoDigital. [TagsToTranslate] xiaomi