Uus YouTube’i funktsioon toob esile iga riigi populaarseimad muusikasuundumused

SEE YouTube’i edetabel võimaldab kasutajatel teada saada, milline esitaja, laul või video on Google’i omanduses olevatel platvormidel maailmas kõige populaarsem, koos tabeliga, mida värskendatakse igal nädalal.

“Ăśle 1,8 miljardi ĂĽlemaailmse igakuise kasutajaga YouTube’i tabel on uus kĂĽlastatav sihtkoht, et teada saada, mis on kõige populaarsem, mis kasvab ja millised on suundumused nii kohalikul kui ka globaalsel tasandil,” öeldi ettevõtte avalduses.

Trendide tabel kavatseb reaalajas näidata kogu aeg kõige populaarsemaid lugusid ja kasutajate eelistusi, mida värskendatakse mitu korda päevas.

Teine edetabel, ehkki see on juba olemas, on nüüd ajakohastatud ja sisaldab esitajate tippu, lähtudes iga artisti täieliku diskograafia vaatamiste koguarvust, sealhulgas näiteks ametlikud lauluvideod, live-esitused, remiksid ja sõnadega videod.

Populaarseimad muusikavideod pakuvad platvormil enim vaadatud ametlikke muusikavideoid ning populaarseimate muusikaloenditega tuuakse esile YouTube’i kõige kuulatuimad videod ja ĂĽhendatakse kõik laulude ametlikud versioonid, mis hõlmab muusika kasutamist kasutajate loodud videotes ja ametlikes videotes. Neid tabeleid uuendatakse pĂĽhapäeviti.

Portugalis sai Top Trendsi esikoha Childish Gambino uue loo video, mis on täis vihjeid Ameerika ajaloost. Vaid nädal tagasi veebis oli sellel juba üle 90 miljoni vaatamise. Ülejäänud kolme lauda juhatab brasiillane Mc Kekel.