Uusimad värskendused App Store'is: Google'i rakendused, Opera Mini, PDF-eksperdid ja palju muud!

Uusimad värskendused App Store'is: Google'i rakendused, Opera Mini, PDF-eksperdid ja palju muud!

Allpool on toodud mõned kõige viimati esiletõstetud rakendused ja / või mängud App Store või aktiivne Mac App Store.

Täna on meil:


Gmaili rakenduse ikoon: Google'i e-post

Teatise vormingu muudatustega on postkasti lihtsam jälgida.


G Suite'i Google+ rakenduse ikoon

Registreeri, et näha kogukonna ja kogu esiletõstetud teemasid, parandades vead, mis mõnikord põhjustavad rakenduste külmutamist postituste redigeerimisel.


Rakenduse Google Assistant ikoon

Google Assistant on nĂĽĂĽd saadaval korea keeles.


Kahjuks ei leitud rakendust.

Väiksemad visuaalsed parandused, teavituskäitumise muutmine, uudiste lehtedel parema kerimise jõudlus ja muud veaparandused.


Rakenduse PDF Expert 7 ikoon: redigeerige PDF-i

PDF-eksperdid saavad hämmastavaid värskendusi uue pilvefailihaldussüsteemi ja täiustatud PDF-i lugeja abil! Nüüd saate vaadata kahte PDF-i lehte kõrvuti, näiteks raamatuid või ajakirju, lohistada faile oma pilvesalvestusse teistesse teenustesse (näiteks Google Drive'ist Dropboxi) või isegi kohalikku kausta, leida oma failid pilves kiiremini, lisades need pilve. Lemmikud ja vaadake oma pisipiltide abil viivitamatult oma failid pilves üle.


Taskurakenduse ikoon

Tähtsündmus on siin! Nüüd on võimalik olulised loetud osad välja tuua ja hiljem hõlpsalt üles leida. Kaasame teie loendisse ka esiletõstetud filtri, kust leiate kõik esiletõstetud üksused ühest kohast. Alustamiseks valige artikli tekst ja toksake esiletõstmist.


Evernote'i rakenduse ikoon

Uute võimaluste testimisel segame asju natuke vahekaardiribaga, nii et öelge meile kindlasti, mis teile meeldib! Sülearvutite jagamisel ilmnes probleem soovitusloendist õige konto valimisel, kuid nüüd oli see minevikus; Märkmete jäädvustamisel teeb see mõnikord märkmete koopiaid, näidates, et kaks pole alati head; Rakendus jookseb pärast märkmete jagamist sisse, kasutades Töövestlus, kuid see on parandatud; Mõnikord ei laadita teie märkmete sisu; mõned muud väikesed parandused krahhide peatamiseks ja vigade parandamiseks.


Rakenduse ikoon 6 infusioon

Uus ja originaalne integratsioon Plexiga, jõudluse täiustused, AirPodide ja HomePodi parem tugi ja mõned veaparandused.


Infuse Pro 5 rakenduse ikoon

Uus ja originaalne integratsioon Plexiga, jõudluse täiustused, AirPodide ja HomePodi parem tugi ja mõned veaparandused.


Kontseptsiooni rakenduse ikoon

Uued redigeerijad, integreerimine Siri-ga, mitmed laiendatud klaviatuurid, rohkem alternatiivseid teemasid ja rakenduste ikoone, uued juhtelemendid, otsingu asendamine, parem lohistamise tugi, muu hulgas Apple Watchi funktsioonid.


IFTTT rakenduse ikoon

IFTTT

alates IFTTT

Versioon 4.11.0 (56,1 MB) Nõuab iOS 11.0 või kõrgem

Uus abijuhend, otsing annab nĂĽĂĽd asjakohasemad tulemused ja Yalp, Hubitat, Turn Touch ja IntuiFace on lisatud.


Reisitõlke rakenduse ikoon

See uus versioon pakub ümberkujundatud liidest, mis on kohandatud iOS-i funktsioonidega ja toetatud iPhone X-ile; Veel üks uudsus on rida uusi illustratsioone, mis hõlbustavad enam kui 2200 sõna ja fraasi mõistmist 33 keeles, mis on taotlusele lisatud; täiustatud funktsionaalsus ja veaparandused.


Smule'i rakenduse ikoon - seltskondlik laulmine

Tegevusmärk: saate teada, mis lühidalt toimub (tegevuse ikoon näitab nüüd erinevaid sõnumite, teatiste ja kutsete märke). IPadi horisontaalrežiim on tagasi!