Uut Galaxy S10 on võimalik ette tellida hinnaga 1640 eurot

Pärast paljusid kuulujutte ja infolekkeid kinnitas Lõuna-Korea tootja uue nutitelefonide Galaxy S10 perekonna, millel oli neli segmenti erinevat mudelit. Varem üllatas teda nii ihaldatud ja oodatud kokkupandava ekraani mudeli Samsung Fold esitlus.

„Avage oma meel ja valmistuge uueks mobiiliajastuks. Tulevik on varsti algamas, ”ütles Samsungi president pärast Galaxy Foldi mudeli väljatöötamise taga olevate asjade teatavaks tegemist ja selgitamist. Koh DJ lahkus lavalt, et teha teed Suzanne de Silvale, kes vastutas ka uue S10 perekonna tutvustamise eest.

Galaxy S10e on algtaseme uudsus, millele järgnevad S10 ja lisatasu S10 Plus tavalised versioonid. Liin on komplektis S10 5G-ga, seadmetega, mis määrab tootja debüüdi viienda põlvkonna telefonides.

Samsungi avaldatud ametlik hind näitab, et väikseimat mudelit S10e müüakse Portugalis 779,9 eurolt 128 GB-ni, kuid pärast seda tõuseb see alati üles. 128 GB S10 maksab 929,9 eurot ja 512 GB 1179,9 eurot. XL-mudelil, S10 +, on kolm erinevat mudelit, kõigi hind üle 1000 euro: 128 GB 1 029,9 euro, 512 GB 1 279,9 euro ja 1 TB 1639,9 euro eest.

Kõik on müügil alates tänasest, pakkudes 150 eurot maksvaid juhtmeta peakomplekte Galaxy Buds, mis saabuvad poodidesse 8. märtsil. Alles sellest suvest tuleb müüki ainult mudel S10 5G ja hinnakujundus on veel avaldamata.

Kõigil seadmetel on dünaamilised AMOLED-ekraanid, välja arvatud mudel S10e, on neil biomeetriline sõrmejäljelugeja. Suurema turvalisuse tagamiseks lukust avamisel loob ekraanile integreeritud ultraheli sõrmejälgede tehnoloogia 3D-sõrmejälgede näidud.

Samsung S10 eeltellimused algavad täna ja kinnitavad kuulujutte selle turuletoomisest märtsis, täpsemalt 8. kuupäeval. Tellijad on juba saanud uue juhtmeta peakomplekti Galaxy Buds, mis parandab helikvaliteeti, kuid neil on siiski võimalus kuulata, kuna neil on isekohanduv mikrofonisüsteem, kohanedes seega müra suhtes.

Suuruse poolest on need eelmistest 30% väiksemad, kompaktsemad ja kergemad. Neil on veelgi suurem autonoomia, viis tundi vestlust või kuus tundi muusikat ühe laadimisega, mida saab teha otse nutitelefonis.

Pung ühildub Bixby nutika assistendiga ja telefoniga suhtlemiseks saate kasutada kõrvaklappe, ilma et telefon taskust välja tuleks. Saksa, itaalia ja hispaania keel on lisaks inglise keelele hõlpsasti kättesaadavad, mis eristab seda Ameerika Ühendriikidest ja Ühendkuningriigist.