Uut iPhone'i esitletakse 10. septembril [atualizado] –

September tuleb ja koos sellega, uus iPhone tutvustatakse mingil hetkel. Aga mis kell täpselt? Apple ei ole aga kutset ega säutsu võimaldanud järgmisel kuul korraldada eriüritust CNET on teinud väga mõistliku panuse: nende sõnul kuvatakse sel päeval maailmale uus nutitelefon 10. september.

See arvamine on mõistlik: Apple'il on kombeks esitleda nädala jooksul uut iPhone'i Tööjõupäev Ameerika (kui kuupäev langeb 9/5) või nädal pärast puhkust (kui kuupäev langeb kuni 3/9).

Aastal 2019 Tööjõupäev 2. esmaspäeval; seega on iPhone'i kõige tõenäolisem kuupäev järgmise nädala 10. või 11. kuupäev. Kuna 11. septembrit üldiselt välditakse, on meil arusaadavatel põhjustel kõige tõenäolisem võimalus valida 10. päev, teisipäev.

Seda kuupäeva silmas pidades saame nüüd korraldada iPhone'i järgmise turuletoomise võimaliku ajakava: kui kõik läheb nagu varasematel aastatel, alustame seadme eelmüüki reedel, 9/13, teatud riikides; müük ise algas täpselt nädal hiljem, sellel päeval 9/20. See muidugi ei arvesta Brasiiliat, kes oleks pidanud uue seadme saama alles mõni kuu hiljem.

Lõpliku versiooni avaldamise kohta iOS / iPadOS 13, tavaliselt käivitab Apple kõik nädala jooksul eriüritusel, nii et näeme seda 16. või 17. septembril, on see siiski vaid oletus.

Nüüd jääb üle vaadata, mida Apple tegelikult esitab: meil on juba hea kahtlus (kõiki uue iPhoneiga seotud kuulujutte saate siin jälgida), kuid kas Ma hoiab oma varrukal kirja? Ootame ära

Uuendaja: Luiz Gustavo Ribeiro 06.08.2019 10:00

Jaapani SoftBank president, tahtmatult, Ken Miyauchi, leidis esitluse ajal oma keele hammastest ja soovitas, et järgmine iPhone jõuaks poodi 10 päeva enne septembri lõppu, see tähendab, et kell 9/20 (reede) kinnitab ülaltoodud teavet.

Ausalt, ma mõtlesin, mida teha 10 päeva. Ei, ma ei peaks seda ütlema. Kuid ma ei tea, millal uus iPhone turule tuleb. Peaaegu 10 päeva pärast müüakse see siiski eraldi.

Miyauchi kõne taust on järgmine: hiljuti vaatas Jaapan läbi telekommunikatsiooniettevõtluse seaduse ja uued sätted jõustuvad 1. oktoobril. Sel kuupäeval peab operaator otsustama paketi müümise koos seadmega (näiteks iPhone). See tähendab, et kui iPhone vabastatakse 20. septembril, on Jaapani operaatoritel endiselt 10 päeva aega, et müüa see ustavalt pakendile.

läbi 9to5Mac