Uut P40 tootevalikut Pariisis enam ei esitleta. Huawei valis veebisĂĽndmuse - Varustus

Uut P40 tootevalikut Pariisis enam ei esitleta. Huawei valis veebisĂĽndmuse – Varustus

Pärast enam kui 10 miljoni P30-seeria nutitelefoni müümist kolme kuu jooksul valmistub Huawei esitlema uut P40-sarja sel aastal. Kuna Coronaviirus oli aga tavaline süüdlane, valis 26. märtsil Prantsusmaal üritust kavandanud Hiina tootja lansseerimise, mis ei hõlmanud paljusid inimesi.

Vastupidiselt varasematele versioonidele pole sellel uuel nutitelefonil juurdepääsu Google'i teenustele (sealhulgas Play Store), kuna Valge Maja on keelanud USA ettevõtetel Huaweiga äri ajada. Google on tulnud avalikkuse ette näitama turvariske, mis on seotud rakenduste installimisega väljaspool Google Play ökosüsteemi. Google'i seisukoht väärib Huawei tarbijaäri eest vastutava Walter Ji kaudu vastust tootjalt, kes ütles, et kasutajad installivad nutitelefonidesse rakendusi, kust nad aru saavad.

Uus P40 peab integreerima 120Hz ekraani, fotomooduli kolme tagakaameraga (tavalise versiooni korral) ja viie kaameraga, P40 Pro puhul. Keelust hoolimata on seadmetel endiselt põhi- ja teadaolevas versioonis Android 10. nahk, EMUI.

Ehkki kinnitust veel pole, näitab leke, et see telefon jõuab turule kuues erinevas värvitoonis, üks roheline. P40-l peab olema ka USB-C-port ja kõver ekraan, mille vasakus ülanurgas on kaks eesmist kaamerat. Kõrvaklappide pesa ei tule ja muud üksikasjad paljastab Huawei ise vaid ühe kuu jooksul.

Huawei P40 Pro | Lekkida Pärast seda, kui Huawei tutvustas esimest nutitelefoni Huawei Mate X, mida sai viimases väljaandes kokku voltida, osutasid mitmed kuulujutud, et Hiina tootja esitleb oma eelkäija uut versiooni, kuid väiksemas mõõtmes. Teiste telefonide hulgas on ka Huawei P40 ja võimalik, et Huawei P40 Pro.

Coronavrus vastutab suurte ürituste tühistamise eest. Mobiilimaailma kongress oli üks esimesi, mida see puudutas, ja hiljuti on mõned tehnoloogiahiiglased hakanud paluma töötajatel töötada kodust USA-s.