IGRE

Uute kuulujuttude järgi ei saa * järgmisel iPhone’il * nutipistikut, nagu varem oletati

Niipea, kui me mais sisenesime ja spekulatsioonimasin umbes “IPhone 7” see oli nii kuum, et levisid kuulujutud, mis kummutavad teised kuulujutud. Lubage mul selgitada: Jaapani ajaveeb Macotakara ĂĽtles täna, et järgmise põlvkonna nutitelefonid, mida Apple ei varusta * Nutikas pistik, nagu näitasid rĂĽmba lekked kaks kuud tagasi.

Väidetav eluase

Veebisaidi andmetel kaalus Apple tegelikult kolme “tihvti” lisamist, mis võeti kasutusele iPad Pro reas ja olid kasulikud välisseadmete seeria ĂĽhendamiseks, näiteks Smart Keyboard, kuid see loobus lõpuks ideest. täpsustamata põhjustel. Kuna esialgsed kuulujutud pole eriti usaldusväärsed, jääb ĂĽle vaadata, kas Cupertino ĂĽldse mõtleb funktsiooni iPhone 7-sse lisada või pole see valehäire.

Lõppude lõpuks on see pigem viide sellele, et järgmise põlvkonna iPhone’id on oma väga segaduses olevate informaatorite poolt: isegi paljude enesestmõistetavaks peetud kõrvaklappide väljundi väljasuremine on selle nädala lekke tõttu kahtluse alla seatud. Minu jaoks on see hea märk kahel põhjusel: Apple kaitseb oma salaprojekte paremini ja septembris on ĂĽllatused suuremad.

[via MacRumors]

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH