Maket IPhone 8 / X / Edisi

Uute kuulujuttude kohaselt jõuab "iPhone X" poodi graafiku alusel, vastupidiselt varem soovitatule – .br

Järgmine kuulujuttude masin iPhone ära peatu. Pärast kõigi järgmise seadme jaoks ennustatud riistvarafunktsioonide ja uudiste ammendamist näib, et suur rahvusvaheline ajakirjandus on pööranud oma tähelepanu veel ühele väga olulisele aspektile vidinate osas: hinnanguline saadavus.

IPhone 8 / X / Editioni makett

Paar nädalat tagasi kuulujutt teatas, et tootmisahel "iPhone X" lükkub edasi ja seade jõuab tarbijate kätte alles mõni nädal (või kuu) pärast "iPhone 7s / 7s Plus" turuletulekut, mida teoreetiliselt oleks neid lihtsamini toota. kuna neil on palju samu funktsioone kui praegusel iPhone 7/7 Plus. Noh, nüüd on teised allikad selle teabega vastuolus ja väidavad, et ei, iPhone on OLED-ekraanide ja muude uute funktsioonidega suurejooneline, jõudes teie lihtsamate õdede-vendadega riiulitele.

Vastavalt DigiTimes, mis tsiteeris teavet Hiina veebisaidilt Majanduslikud päevauudised, on "iPhone X" tootmisahel väga täpselt joondatud ja vastab kõigile eeldatavatele tähtaegadele, juunis alustatakse masstootmist, TSMC hakkab sel ajal seadmeid tootma. vahvlit räni kiibi kokkupanekuks A11. See sillutab teed oktoobris müüdavatele nutitelefonidele koos teiste turule tulevate mudelitega.

Ilmselt oli probleem uute seadmete tootmises: uut tüüpi trükkplaatide tootmine ei andnud loodetud tulemusi ja seetõttu spekuleeriti, et uus iPhone "lükkab" edasi (oktoober, kui oodata oli uusi). IPhone jõudis turule, kuid kuni Apple teatas / lubas selle asemel midagi. "viivitus" ise). Kuid nüüd näib, et see probleem on lahendatud ja tarbijatel on käes uus nutitelefon ajal, mis on iPhone'i puhul juba tavaline septembri lõpus või oktoobri alguses.

On hea meeles pidada, et see kõik pole midagi muud kui spekulatsioon nagu teave Apple'i kohta, mis ei tulnud Ma enda piltlikust suust välja. Selle kõige kohta ütlen: ootame ja kui Tim Cookil ja tema jõukul on meile uudiseid öelda, oleme seal tähelepanelikult ja innukalt teada saama, kuidas Radiohead ütleb, ilma häirete ja üllatusteta.

(9to5Maci kaudu)