Uute tunnistuste ja veebipõhiste konsultatsioonide kogumise protsessiga lihtsam õiglus

Kodanike protseduur on identne sellega, mis on mõnda aega juhtunud püsivate äriregistreerimistunnistustega ettevõtete puhul, kus koodid asendavad vanu paberilehti.

Uued alalised tsiviiltunnistused on alates tänasest neljapäevast, 1. juunist saadaval vastavalt Diário da Repúblicas täna välja antud eeskirjadele, alustades abielutunnistustest.

Järgmise kuue kuu jooksul on saadaval rohkemate sertifikaatide, näiteks sünni-, surma- või rasedustunnistuste elektroonilised versioonid.

Uus võrgusertifikaat maksab 10 eurot, mis on üldjuhul paberdokumentide jaoks tavaliselt vajalik 20 eurot, märgib Jornal de Negócios, kes võrdleb arvutuste tegemisel registreerimistasus ja notari määrustes kehtestatud hindu.

Homsest saadaval olevad Justice + Next Plan ja SIMPLEX + suurused ühinevad selle nädala alguses kättesaadavaks saanud suurusega, võimaldades kohtus võlgade sissenõudmise protsessis osalevatel isikutel tutvuda nende protsessidega veebis, ilma et peaksid reisima kohtu sekretariaati, näiteks see juhtus siiani.