Uutel Apple Watchidel on mudelid titaanist ja keraamikast

Oleme näinud palju kuulujutte tulevase iPhone’i ja iPadi kohta – ja isegi MacBook Pro kohta; on juba sisse lĂĽlitatud õunakell, nagu me viimases osas rääkisime MacMagazine’i saade, seal ei ole. Apple on suutnud oma uue põlvkonna kellad saladuses hoida, kuid on nĂĽĂĽd keele hammastesse leidnud.

Sisemiste failide otsimine watchOS 6, iHelp BR avastage tulevaste Apple’i kellade kohta põnevaid uusi asju.

Varem, kui te ei mäleta, on Apple pakkunud kella traditsioonilisest alumiiniumist ja roostevabast terasest (materjalid, millega on mida Apple kasutab algsest Apple Watchist alates).

WatchOS-is leiduv animatsioon näitab, et ettevõte kavatseb pakkuda ka Apple Watche titaan ja jälle keraamika.

Titaan ja keraamiline Apple Watch

Kõnealune animatsioon (mis lõpeb ĂĽlaltoodud pildiga) viitab Apple Watchi seadistamise algsele protsessile ja seest näeme sõnu “44MM TITANUIM“ja”44MM KERAAMIKA“. Keraamika, nagu me ĂĽtlesime, on Apple töötanud varem; titaan on aga kella uus materjal ja on väga teretulnud.

Selle põhjuseks on asjaolu, et nagu märgib Marco Arment, saab titaanist kellasid visuaalselt identseks muuta terasest, olles veidi tumedamad ja kergemad. Jääb üle oodata, kas Apple pakub lisaks olemasolevatele (alumiinium ja roostevaba teras) neid võimalusi või saabub mõni neist praeguste asemele (roostevaba terase vahetamine näiteks titaani vastu).

Kuigi pildil on 44 mm käekell, väärib märkimist, et uut materjali pakutakse ka 40 mm Apple Watchil.

Kirglik?


Kuldne Apple Watchi seeria 4

Apple Watch Series 4

aastal Apple

Sularaha hind: alates R $ 3 599,10Paigaldatud hind: kuni 12x R $ 333,25Suurus: 40mm või 44mmMaterjal: alumiinium või roostevaba terasFunktsioonid: GPS või GPS + mobiilVärv: erinevadKäivitatud: September 2018

Nupp - osta kohe