UX 4.0+: see on uue LG liidese parim omadus!

UX 4.0+: see on uue LG liidese parim omadus!

Viimases UX 4.0+ liidese värskenduses näitab LG teistele tootjatele, kuidas oma tarkvara optimeerida ja Androidi veelgi rohkem ära kasutada. Ainus probleem on see, et uus UX 4.0+ on saadaval ainult uue LG V10 jaoks ja kuna mõned funktsioonid sõltuvad riistvarast, näib, et teie LG G3 või LG G4 ei pruugi loota esitatud parandustele. Lisateavet leiate allpool.

  • LG V10 lansseeriti ametlikult

LG uuritud kasutajaliidese uudsus on seotud laiendatud ekraani kasutamise kogemuse ja helikvaliteediga.

1. Laiendatud ekraani (mitme ĂĽlesande ja kaamera) kasutamine

LG V10 mitme ülesande funktsiooni on enamasti uuritud allolevas videos. Kui te ei tea, on sellel uuel LG seadmel väike seade, mis asub seadme olekuriba kohal ja toimib teist tüüpi ekraanina. Kasutades seda funktsiooni koos tarkvarafunktsioonidega, on meil paremad kogemused selliste teenustega nagu QuickMemo, e-post ja aadressiraamat. Tootja avaldatud reklaamvideos on meil nende teenuste vaheline interaktsioon, mis toimub kiiresti ja täpselt. Tegelikult pole meil siin uut tarkvara, vaid integreeritumaid viise LG teenuste kasutamiseks.

lg ux 4 0 pluss multitaskKogege LG UI mitme ĂĽlesande funktsioonide mugavat optimeerimist. / LG

Veel pole teada, kuidas neid funktsioone tootjalt teistele seadmetele pakutakse, sest ülaltoodud demonstratsioonis kasutatakse seni vaid selliseid võimalusi, nagu teisene ekraan ja kahekordse esikaamera funktsioonid, mis eksisteerivad ainult V10-s.

LG UX 4 0 plussFunktsioon "Visuaalne kogemus" on saadaval automaatrežiimis ja seda saab hõlpsasti aktiveerida. / LG

Lisaks mitme ülesande täitmise funktsioonidele, mis on optimeeritud palju intuitiivsemaks kasutamiseks, on kaamera tarkvaral ka lisafunktsioone. Öelge oma selfie-pulgaga hüvasti! LG pakub nüüd võimalust kasutada laiemat vaatenurka, muutes üksikasjad paremini kooskõlas teie selfie-ga. Lisaks on sellised funktsioonid nagu video valguse, heleduse ja heli optimeerimine. Ja see on tõesti huvitav neile, kes tagantjärele tarkvara ei kasuta.

LG UX 4 0 pluss LG v10Funktsioon Vivid Experience pakub võimalust selle salvestamisel heli- ja videoheli optimeerida. / LG

2. helikvaliteet

Veel üks funktsioon, mida LG soovib näidata, on see, et helitasanduse funktsiooni kiiret seadistamist on lihtsam ja nutikam kasutada. Funktsioonist nimega "Audio Experience" on LG V10 abil võimalik kontrollida muusika ja videote üksikasju ning helitugevust. Selle aktiveerimiseks avage kiiretes seadetes lihtsalt otsetee "Hi-Fi" (kvaliteetse heli jaoks) ja sobitage heli hõlpsalt. Siiski on võimalik, et peaksite jätkama tavarežiimi kasutamist, kui te ei tea, kuidas häälefunktsiooni kasutada.

LG UX 4 0 pluss heli LG v10Helielamuse funktsioon pakub seadmest helitugevuse ja muusika juhtimist. / LG

Millal teie seade aktsepteerib LG UX 4.0+?

LG ei ole siiani teada andnud, millal teised tootja seadmed tarkvarauuendusi saavad ja nüüd on neil uus UX 4.0 Plus. Varem on ettevõte välja lasknud muudatused oma ülemise ja keskklassi nutitelefonide kasutajaliideses. Kuid nagu eespool öeldud, sõltuvad mõned neist funktsioonidest riistvarast ja neid saab muuta näiteks LG G3 või G4 jaoks.

Ülaltoodud videos esitatud uued funktsioonid on esmapilgul atraktiivsed kõigile Androidi kasutajatele ja usun, et LG ei peaks neid pakkuma ainult V10 omanikele. Pöördume LG Brasiilia poole, et teada saada, milline seade värskendust saab ja millal see toimub. Niipea kui meil on rohkem teavet, värskendatakse seda artiklit.

Ja mida arvate LG UX 4.0+ nutikatest funktsioonidest? Millist neist soovite Androidil nĂĽĂĽd saada?

(tagToTranslate) LG UX 4.0 pluss (t) LG UX 4.0 pluss (t) LG UX 4.0 pluss parimad omadused (t) LG U4 uus kasutajaliides (t) LG G3 uus kasutajaliides