Vaadake 15 tegevust, mida tuleb lastega karantiinis teha

Vaadake 15 tegevust, mida tuleb lastega karantiinis teha

Koronaviiruse tõttu pole kedagi kerge karantiini panna, kuid vähemalt on olemas viise, kuidas muuta see kogemus mitte liiga igavaks. See kehtib eriti nende kohta, kellel on lapsi ja kes soovivad viisi, kuidas neid sel ajal meelelahutuseks hoida. Ideede abistamiseks oleme eraldanud mõned tegevused, mida tuleks lastega karantiinis läbi viia.

Need on üldiselt väga lihtsad tegevused, kuid kui neid teha perega, aitavad need karantiini ajal mõnusamalt aega veeta. Kui teil on uudishimu, näete karantiinis parimaid tegevusi, mida teie lastega teha saab!

1. Vaadake filmi

tegevused, mis tuleb lastega läbi viia karantiinifilmides

Karantiini vaatamiseks väga lihtne näpunäide. Täna on hämmastav emappsi voogesituse pealkiri, nii et saate seda tegevust oma lastega tõesti nautida.

Hea soovitus on jagada seda, kes tol õhtul filmi valis. Seda saate teha kogu perega, valides ühe filmi korraga. Sel moel vaatavad kõik midagi, mis neile meeldib.

Kui kahtlete, oleme koostanud nimekirja erinevate žanritega filmidest. See hõlmab romantilisi komöödiaid, draamasid, ulmefilme, dokumentaalfilme ja palju muud.

2. Vaata sarja

Veel üks hea näpunäide sryde vaatamiseks koos lastega. See on veelgi parem, kuna see loob teile hea rutiini, kuna saate näiteks vaadata iga päev korraga ühte või kahte episoodi.

Kui otsite pikemas perspektiivis midagi enamat, võib see olla üks parimaid soovitusi. Neile, kes otsivad häid näpunäiteid selle kohta, mida vaadata, vaadake lihtsalt komöödia, draama, fantaasia ja muu nimekirja.

3. Pöörake tähelepanu pildile

Neile, kellel on veel väikesed lapsed või kes sarja vastu eriti huvi ei vaata, saate nendega koos pilte vaadata. Lastest on palju pilte, kes jälgivad keerukamat süžeed, nii lastele kui ka täiskasvanutele vaatamiseks.

Meil on isegi nimekiri kõigi aegade parimatest animeeritud sarjadest, mille leiate allolevalt lingilt. Järgige lihtsalt soovitusi vastavalt vanusele, sest mitte kõik lastele.

4. Loe raamatut

Ehkki see tundub ĂĽksildase tegevusena, on palju raamatuid, mis on kirjutatud paaris lugemiseks. See kehtib eriti lasteraamatute kohta, mida saate isegi oma lastele lugeda.

Veel üks lahe idee on saada lühike raamat, mis on lõbus, nii et te mõlemad loeksite eraldi. Siis saavad nad sellest rääkida ja arutada, peaaegu nagu raamatuklubi. See võib laieneda isegi kogu perele.

Parim on see, et te ei pea piirduma raamatutega, mis teil kodus on, või minna välja ja osta uusi pealkirju. E-raamatute lugemiseks on palju kohti ja viise ning palju tasuta digitaalseid raamatuid.

5. Loe koomiksit

loe Internetis koomikseid

Kui teie lastele see meeldib, on olemas võimalus ka koomiksite, mida nimetatakse ka koomiksiteks, lugemiseks. See on hea viis, kuidas rohkem huvi tunda oma laste hobide vastu, sealhulgas.

Tänapäeval leidub igasuguseid koomikseid, mitte ainult superkangelasi. Võite isegi leida selles vormingus kuulsate raamatute versioone, mis võivad teie lapsi animeerida, kui nad loevad midagi, mida nad tavapärasel viisil ei soovi.

6. Proovige veebikursust

Veebikursuste osalemise võimalus võib olla ka väga huvitav. Sel juhul on kõige parem valida midagi, mis teid ja teie lapsi huvitab, et nad saaksid seda koos teha ja kogemusi vahetada.

On olemas erandlikud kursuste saidid, mida saate kasutada, nii et kursuse valikud ei läheks kaduma. Joonistamise, fotograafia või muusika kursused võivad olla head soovitused.

Soovitame teil ainult küsida oma lastelt, mida nad tahaksid teha. See võib muuta kogu kogemuse nauditavamaks, sest nad tunnevad palju rohkem huvi. Laste lugemise ja kirjutamise õpetamiseks võite kasutada ka mitut mängu, mis lihtsustab väikelaste õppimist.

7. Tehke fĂĽĂĽsilisi treeninguid

On väga selge, et igas vanuses midagi olulist teha. Seetõttu on üks tegevustest, mis tuleb lastega karantiinis läbi viia, füüsilise koormuse kaasamiseks väga oluline.

Rakendusi on palju, mitte sellepärast, et olete spordikeskusest kaugel, kus tuleb viibida ja mitte treenida. Üks parimaid tegevusi, mida kodus teha saab, on füüsiline koormus, mida saab teha igal pool ja igal ajal.

Seal on mõned hämmastavad koolitusrakendused, mis õpetavad teile, kuidas seda näiteks teha. Paljud kasutavad tavalisi esemeid, mis on kellegi omandis, või isegi oma kehakaalu.

8. Kogunege perega veebis

Oleme täiesti teadlikud, et Coronaviiruse põhjustatud karantiin on takistanud tõelisi kohtumisi pereliikmetega. Nii et mitu korda kuus on-line kohtumisi pidada võib olla väga lahe.

See on hea viis teie ja teie laste edasiseks integreerimiseks pereliikmetega. On-line kohtumisrakendusi on palju, mida saate kasutada, kui teil on ainult nutitelefon.

9. Cook erinevaid roogasid

Hea mõte kööki viia neile, kellel on lapsi. Võite proovida erinevaid retsepte, eriti kui see on soolane või magus.

Kui see on mõlemale täiesti uus roog, võib see olla veelgi toredam. Kuid mõlemad õpivad ja on üksteisega rohkem kannatlikud.

Päeva lõpus on teil ikkagi midagi väga maitsvat süüa koos teiste pereliikmetega. Kergesti üks parimaid tegevusi, mida lastega karantiinis teha.

10. Mängige paar mängu

mängida lastega karantiinis

Videomängude mängimine on olenemata vanusest lõbus, seega on see midagi, mis võib tõesti aidata kõiki, kes soovivad oma lastega midagi ära teha. Koostöömänge, mida saate proovida, on palju.

Veel üks lahe asi, mida oma laste lemmikmängude kohta küsida. Ehkki nad pole samad, mis teie omad, on hea mõte neid proovida, kui saate neid rühmadena mängida.

Samuti on mõned tasuta mängud, mida saate alla laadida. Nii et sordist ei puudu ja võite igal nädalal proovida midagi erinevat. Vaadake selles artiklis valitud perega mängimiseks mõnda mängu.

11. KĂĽlastage veebimuuseumi

Kuna täna pole teatud kohtades võimalik külastada, soovitame seda teha veebis. On palju muuseume, kus seda tüüpi külastuste jaoks on saadaval palju kollektsioone.

See on midagi väga huvitavat ja võite leida teoseid, mis on sel viisil laiali pillutatud erinevates muuseumides üle maailma. Koostame isegi nimekirja parimatest muuseumidest, mida veebis külastada, kui teil on huvi.

12. Kirjuta blogisse

Ăśks parimaid tegevusi, mida lastega karantiinis teha tuleb, on blogisse kirjutamine, kui nad tunnevad end loominguliselt. On selge, et ettepanekud keskenduvad rohkem neile, kes on juba kirjutamisest huvitatud.

Kui see on üks teie laste hobidest, tasub proovida. Blogide seadistamine võib olla väga lihtne ega vaja algusest peale nii palju postitusi.

Muidugi tuleks midagi ette võtta ainult siis, kui see on kasumlik ja kõigile meeldiv. Sellel võib olla vastupidine mõju, kui teil on raskusi kirjutamisega.

13. Salvesta video

Veel üks lihtsam soovitus on video salvestamine. See võib olla YouTube'i stiilis video või koduvideo, kaasates isegi kogu pere igapäevastesse tegevustesse.

Sel viisil on mul karantiini lõppedes palju meeldivaid mälestusi. D, et salvestada ja redigeerida videoid otse oma mobiiltelefonil, kuna seda on palju rakendusi, mis teevad selle lihtsaks.

14. Ă•ppige koos instrumente

tegevused, mis tuleb lastega läbi viia karantiininippides

Kui teil on kodus instrumente, saate neid ka koos õppida. Üldiselt võivad sellised instrumendid nagu viiul, ukulele ja klaver olla kõige lihtsamini õpitavad.

Veebis on palju klasse ja saate oma lemmikmuusikat kiiresti õppida. Kui nad on hästi õppinud, võib koos musitseerimine olla üks parimaid tegevusi, mida tuleks lastega karantiinis teha.

15. KĂĽsige oma huvide kohta

Lõpuks on meil tõesti lahedaid ettepanekuid, mis tavaliselt ei jää märkamatuks. Selle asemel, et valida lihtsalt palju ühiseid tegevusi, küsige lapselt oma huvide kohta.

See võib anda teile ideid parematest tegevustest, mida teha koos lastega karantiinis. Lõppude lõpuks võivad teie lastel maitsed olla väga erinevad, kui siin soovitame.

Ilmselt on kõigile palju kasulikum, kui nad teevad midagi isikupärastatud. Võite isegi küsida, kas nad teavad, mida nad sel ajal kodus teha tahavad. Lastele pole ühtegi rakendust, mis teid selle ülesande täitmisel abistaksid!

Kas teile meeldivad tegevused, mida tuleks lastega karantiinis teha?

Kas kasutasite meie näpunäiteid, et teada saada, milliseid tegevusi lastega karantiinis teha? Ärge unustage jätta oma kommentaare, et meile teada anda, mida nendest näpunäidetest arvate.

Vaadake ka meie teisi soovitusi, mida teha Coronaviiruse hooajal, ja öelge, mida siin veel näha soovite.