Vaadake 2020. aasta parimaid Androidi mitme mängijaga mänge

Vaadake 2020. aasta parimaid Androidi mitme mängijaga mänge

Mäng multiplayer Androidi jaoks on suurepärane valik neile, kellele meeldib koos mängida. Võimalus on lõbutseda võrgus, sama WiFi-võrgu kaudu või isegi võrguühenduseta, jagades sama seadet.

Paljude muude võimaluste hulgas on ellujäämismänge, meeskonnatööd, tantsimist, kaarte, klassikalisi lauamänge. Võite mängida sõprade, oma tüdruksõbra või poiss-sõbraga või isegi kohtuda uute inimestega.

AppGeek koondab parimad mängud multiplayer Android 2020 jaoks. Vaadake!

1. Badland

badland android mitme mängijaga mängud

Rohkem kui 50 miljonist mängijast koosneva kogukonnaga Badland on põnevus- ja seiklusmäng, mis asub muinasjututaolises metsas. Midagi pole siiski valesti. Teie kui selle koha ühe elaniku eesmärk on avastada toimuvat.

Selleks peate igas faasis üle elama väljakutsed, näiteks seisma leegi, jää või magma ees. Individuaalses režiimis on saadaval üle 100 taseme.

Aga alustame: kõnni multiplayer. See pealkiri toetab ühiselt mängides kuni 4 inimest ühes seadmes. See on võimalik tänu füüsikaseadustel põhinevale uuenduslikule mängule.

Selles kategoorias on saadaval üle 30 etapi, kus võidavad ainult tugevaimad. Arendaja sõnul on oma naha säästmiseks võimalik rivaalitsevaid esemeid tõugata.

2. Minecraft

android minecratf mitme mängijaga mäng

Klassikalist ehitusmängu Minecraft ei saa meie loendist tähelepanuta jätta. Pikslite maailmas peate olema võõraste olendite eest kaitstud. Enda kaitsmiseks ja selles keskkonnas elamiseks saate vabastada oma kujutlusvõime, luues kõik, mida soovite. Tooraine on kuubikus, mis ümbritseb seda kogu mängu vältel.

Mobiilis on saadaval kolm režiimi multiplayerpeale selle üksik mängija. Mitme mängija serveri IP-aadressiga ühenduse loomisel on võimalik avada oma kohtvõrk (LAN) teistele mängijatele, aga ka tuhandete teistega liituda.

Lõpuks on olemas ka tasuline mitme mängijaga teenus nimega Realms, mis loob privaatserveri. Kasutajad saavad oma privaatserveris mängida veel 10 sõbraga.

3. Fortnite

Sõltuvust tekitav kaasmäng Epic Games on saadaval ka mobiilseadmete jaoks. Huvitaval kombel pole see mäng saadaval ametlikul Google'i rakenduste poel, vaid arendaja veebisaidil.

Fortnite'is saavad mängijad moodustada sõpradega meeskondi, et astuda vastamisi meeskondadega, kelle moodustavad ülejäänud kasutajad kogu maailmas. Ükshaaval peksid tegelased üksteist, kuni järele oli jäänud vaid üks võidutiim.

Lõpuni jõudmiseks peate muu hulgas leidma relvi, laskemoona, meditsiinivarustust, mis aitavad tagada teie ellujäämise. Koguge materjale ja ehitage loss, et saaksin end kaitsta ja vaenlast ülalt näha.

Mängimiseks peate olema ühendatud stabiilse võrguga, eelistatavalt WiFi-ga, et vältida mobiilsideandmete tarbimist.

4. Clash Royale

Clash Royale Androidi mitme mängijaga mäng

Kas soovite reaalajas duellida kogu planeedi mängijatega? Nii et Clash Royale võib olla hea valik. Ehkki see pole uus, on PvP strateegiamäng endiselt üks enim allalaetud mänge.

Parim hirvekaart, mida saate ehitada teki, mis suudab teie vaenlasi lüüa. Võtke kuningas ja printsess nende tornidest välja ja hankige trofee.

Lisaks võõrastega võitlemisele moodustavad mängijad edukalt oma klannid sõpradega ja kutsuvad neid eraviisilistesse duellidesse. See on suurepärane võimalus treenida ja valmistuda tõelisteks vaidlusteks.

5. Kriitilised opid

Critical Ops on 3D-graafikaga esimese inimese laskur (FPS), mis on loodud spetsiaalselt mobiilseadmete jaoks. See tähendab, et kogu mäng on mõeldud telefonidele ja tahvelarvutitele.

Mängus võtavad kasutajad eliitagentide rolli, kes peavad võitlema terrorijõudude vastu. Vaenlase võitmiseks peate omandama oskused ja tegema ideaalse sõjalise strateegia.

Režiim multiplayer võimaldab teil koguda oma meeskonna sõpradega või liituda meeskonnaga. Kokku on saadaval kolm mängurežiimi. Sisene Lülita välja, peab üks meeskond pommi kasutusele võtma ja kaitsma, kuni see plahvatab, teine ​​aga püüab plahvatust leevendada.

J sisse Playoffid, meeskondadevahelised vaidlused tekivad võistluses aja vastu. Lõpuks kell Arsenal, võitlevad meeskonnamängijad kogu mängu ajal levinud relvade pärast.

6. Kivikamin

android südamepõhja multiplayer mäng

Hearthstone virtuaalne kaardimäng multiplatvorm mis võimaldab teil kutsuda sõpru mängima. Selles peate tegutsema Warcrafti kangelasena ja peate koguma parimad tekid, et mängida loitsu ja duellida oma vastasega.

Muidugi on armu teistele mängijatele võrgus väljakutse esitada, kuid kui soovite, võite oma oskuste täiendamiseks iseseisvalt harjutada. Lisaks, kui loote Battle.net-i konto, pääsete võitnud kaardile juurde oma mobiilseadmest ja arvutist.

7. Merelahing 2

Traditsiooniline merelahingu mäng on saanud nutitelefonidele uue versiooni Sea Battle 2. Parim on see, et pole vaja võistelda ainult arvutitega. Pealkiri võimaldab teil mängida koos teiste inimestega, justkui oleksite laual.

Või õigemini, rohkemate tööriistadega. Valmistage vaenlase armee hävitamiseks ette lennukid, radarid, allveelaevad ja mitmesugused relvad. Samuti saate sadamalinna määrata nii, nagu soovite, ja saate selle eest endiselt auhindu.

Saate reaalajas ja veebis võidelda kogu maailma inimestega. Kui soovite, saate Bluetoothi ​​kaudu suhelda tuttavate ja sõpradega.

8. Garena vaba tuli

Garena vaba tuli

Garena Free Fire on põnevusmäng, kus teie eesmärk on olla viimane kõrbesaarel ellujäänu. Pealkirjastrateegia viitab Fortnite'ile, mida on nimetatud ka meie loendis.

Kuid siin kestab iga mäng maksimaalselt 10 minutit ja on võimalik kokku koguda kuni 4 inimesest koosnev veebimeeskond. Ellujäämisvaidlused hõlmavad veel 50 mängijat.

Iga mängu alguses saab kasutaja valida, kus kaardil ta soovib alustada. Lisaks sellele, et kaitsin ennast kaevikutes ja põõsastes, oli mul vaja varastada rivaalide relvi, koguda varustust ja uurida saart.

Igal mängijal on mõni tegelane, naine või mees, ning on võimalik valida nimi, riided ja aksessuaarid.

9. Mortal Kombat

Kuulus konsoolide lahingumäng võitis mobiiliversiooni. Peate oma meeskonna koguma, kasutades mängus rohkem kui 130 tähemärki.

Muidugi on teie eesmärk võita turniir, mis on täidetud liigsete löökide ja erakordse jõuga. Režiim multiplayer, kutsus Näosõda, mis võimaldab mängijatel omavahel võrgus konkureerida.

Kui eelistate treenida või muutute auhindadega tugevamaks, võite kasutada mängurežiimi 3 x 3.

10. Palgamõrvar Snaiper 3D

3D snaiprimõrvar

Selles esimeses laskesportlases on teie eesmärk saada kuritegevusevastase maailmasõja kestel maailma parimaks laskuriks. Võitmiseks peate pantvangi päästma, helikopterit madalamale laskma, alati teadlik olema ja muidugi saama eesmärkide kuningaks.

Mängul, mida saab mängida nii võrgus kui ka väljaspool seda, on üle 100 missiooni, mis toimuvad 17 erineva stsenaariumi korral. Ülireaalne 3D-graafika aitab asja huvitavamaks muuta.

Tuvastage õige sihtmärk, tulistage hästi ja aidake võidelda terrorismiga maailmas.

  • Sniper 3D Assassin (tasuta): Android

11. Seotud

android boudeni mitme mängijaga mäng

Piira mängu multiplayer kus mõlemad konkurendid peavad kasutama sama seadet. Selles tantsumängus peab iga mängija hoidma ekraanil kuvatava ringi ühte külge ja tegema koos näidatud liigutusi.

Mõne pöörde järel, mida tõstetakse käte abil, muude kehaliigutuste hulgas, tantsivad teie ja teie partner. Arendaja sõnul töötas koreograafia välja Bal Nacional Holands.

Tiitel on hea valik neile, kes soovivad perega lõbutsemist või mängivad sõprade kohtumisel teistsugust mängu.

12. PUBG mobiil

PUBG tähistab Playerunknown Battlegrounds. Võitlus- ja ellujäämismängud pakuvad klassikalises režiimis võrgus 100 mängijat. Selles kukute langevarjuga areenil, kus peate leidma relvi ja varustust, et vastased kõrvaldada ja ellu jääda.

See pealkiri hõlmab ka muid üksikasju, näiteks kuni 4 mängijaga meeskonnad ja režiimid tasu, mis lubab rünnata maad, taevast ja merd. Neile, kes soovivad rohkem dünaamikat, on valik Arkaad, mis näitab väiksemal kaardil ainult 28 mängijat.

Arendajate sõnul pakub mäng HD- ja 3D-heliga graafikat, mis muudab kogemuse võimalikult rahulikuks isegi mobiiltelefonides.

13. Asfalt 9: legend

mitme mängijaga android mäng

Asphalt 9: Legend on võidusõidumäng, mis võimaldab teil reaalajas juhtida 50 erinevat tüüpi superautot kuni 8 teise mängijaga. Võistluslegendi on võimalik juhtida rajal, mis reprodutseerib maailma erinevaid kohti.

Valige, kas sõita Ferrariga, Porschega, Lamborghini, W Motorsiga või mõne muu unistuste mootoriga. Tugevaks saate reguleerida, valides värve ja osi.

Kui soovite mängida meeskonnana, on see ka võimalik. Liikmed peavad andma endast parima, et punkte saada ja meeskonna edusse panustada.

Arendajate sõnul on väljakutsel 60 hooaega, mis hõlmavad umbes 800 võistlust. Kõik see toimub läbi superrealistliku 3D-graafika, mis tõotab selles arkaadide stiilis võidujooksus suurt sukelduda.

AppGeek soovitab: