Vaadake 9 parimat anime saiti

Vaadake 9 parimat anime saiti

Selles karantiinis peavad kõik hakkama saama igavuse pärast. Üks võimalus sellega toime tulla on uute asjade jälgimine. Selle abistamiseks oleme valinud parima anime veebisaidi!

Jätkake artikli lugemist, et saada kõigist neist teada, valige üks, mis teile meeldib, ja vaadake!

1. Netflix

Alustasime oma nimekirja ühe parima voogesituse teenusega Netflix, mis pühendab suurema osa kataloogist Jaapani stiilis animatsioonile. Sealhulgas mõned 2019. aasta parimad anime, näiteks Beastars, One-Punch Man ja Carole & Tuesday.

Sellel on mitu sama stiiliga filmi, samuti mitu anime, mis pole pärit Jaapanist. See pakub mitmeid tellimispakette, kus saate lisaks mitmele muule platvormile vaadata ükskõik millist arvutit või nutitelefoni, mida soovite. Järgige ametliku veebisaidi linki.

Netflix on parim online anime sait

2. Crunchyroll

Üks tuntumaid ja parimaid saite anime vaatamiseks on Crunchyroll, mis pakub laias valikus sisu, mis on 480p eraldusvõimega täiesti tasuta. Samuti pakub see tasulist paketti, mis vabastab rohkem animeid eraldusvõimega kuni 1080p ja saate uusi episoode jälgida vähem kui tunni jooksul pärast vabastamist!

Selle saidi kaudu saate vaadata näiteks Promised Neverland, mis on väga kuulus, Demon Slayer ja My Roommate on kassid, mis on kõigi aegade parim anime.

Nii nagu Netflixis, saate seda vaadata arvutites, nutitelefonides ja erinevatel muudel platvormidel. Lisateavet selle saidi kohta, millel on rakendus anime vaatamiseks, leiate lingi kaudu.

3. Amazoni peaministri video

Suurepärane alternatiiv parimate online-anime-saitide seas neile, kes soovivad saada juurdepääsu suurele hulgale väga headele animedele legaalselt, ja seda saab Amazon Prime Video kasutada teie iPhone'is, Androidis, tahvelarvutis, nutiteleris ja arvutis, limiidiga kuni kolm seadet juurdepääs üheaegselt.

See ei kanna igasuguseid pettusi, mida on vaja Amazoni konto saamiseks ja Video Prime'i tellimiseks, et vaatamist alustada. Teie kataloogist leiate näiteks Dororo. Klõpsake linki, et näha kõike selle saidi kohta!

4. Anime-planeet

See on omamoodi imelik, kui Anime-Planeti nimekirjas on, sest kõik, mida ta pakub, pärineb otse Crunchyrollist. Kontrollimiseks on üle 45 tuhande episoodi.

Sellel on aga Crunchyrolli ees suur eelis, mis keskendub suuresti kasutajakogemusele. See annab soovitusi, mida vaadata, koos soovituste põhjustega ja sellel on teatav integreeritus, mis muudab selle anime vaatamise armastavate jaoks väga huvitavaks. Lisateabe saamiseks klõpsake linki.

Parim Anime-Planeti veebianime sait

5. Vaadake

Veel üks suurepärane sait neile, kes soovivad näha anime Looket, millel on voogesitusteenuste turul tähelepanu keskpunktis, kuna see on riiklik. Lisaks versioonile arvuti brauserile on sellel ka rakendus Androidi nutitelefonide jaoks.

Sellel on ulatuslik kataloog, mis sisaldab kontserte, rahvusteatrid, sõltumatud kinod ja muidugi anime. Kollektsioonist leiate nimesid, näiteks Cavaleiros do Zodaco ja Digimon. Seda saate kasutada lingi kaudu.

6. NetMovies

Brasiilia voogesituse teenus, mis on ka üks parimatest veebis anime saitidest ja loodi algselt Netflixiga konkureerimiseks, on NetMovies täna omandanud Looke. Sellel on enam kui 12 tuhat kõige mitmekesisemat žanrinumbrit, sealhulgas dokumentaalfilmid, saated ja anime.

Pakume teile tasuta 7-päevast perioodi. Selle ühilduvus võimaldab töötada igas arvutis, nutiteleris, nutitelefonis ja mujal. Võrguühenduseta vaatamiseks peab see toimuma siiski Androidi kaudu. Klõpsake linki ja saate nende kohta kõike teada.

7. Claro video

Teine võimalus on Claro Video, mis on mobiilsideoperaatorite (ja praegu Interneti-teenuse pakkuja) Claro voogesitusplatvorm. Pakub juurdepääsu filmidele ja igat tüüpi sarjadele, spordisisu ja muule. See võimaldab teil ka valida, kas soovite tellida juurdepääsu kogu sisule või soovite rentida või osta teatud meediume.

See võimaldab teil hiljem alla laadida seda, mida soovite vaadata, ja tellida ka premium telekanaleid. Vaadake kõike seda ja palju muud, järgides linki.

8. KONTV

Parimate online-anime-saitide hulgas on ka CONtv, suurepärane rakendus anime vaatamiseks. See on väga suur platvorm, millel on lai valik sisu – ja mis kõige parem, saate seda tasuta vaadata. Muidugi, kui näete seda moodust, peate silmitsi seisma reklaamidega, mis eemaldatakse tasulistest pakkidest.

Selle kasutajatel on palju nohikute sisu, näiteks Jaapani anime ja filmid. Leiate näiteks kaks mängu No Life No Life ja Yu-Gi-Oh, need kaks klassikat. Selle kontrollimiseks minge ametlikule veebisaidile.

CONTV parim parimate animede sait

9. Peitmine

Lõpuks on meil ka Hidive, suhteliselt uus konkurent, kes pakub tasuta anime. Kahjuks on valik, mida saate vaadata ilma midagi maksmata, väga piiratud, pealegi saab paljudel juhtudel näha esimest osa ainult tasuta.

Tasulise teenusena on see aga väga hea, koos brauserite ja nutitelefonide versioonidega. Lisatasu pakett maksab 5 dollarit kuus või 48 dollarit aastas. Järgige linki ja vaadake veel.

Ja kas teile meeldib meie valik parimatest online anime saitidest?

Jäta kommentaar, kui tunned juba kõiki, kui arvad, et oleme kellegi unustanud ja kumb on su lemmik. Ärge unustage lugeda ka meie anime 2020 juhendit, rakenduste loendit nädalavahetuse parima anime ja sarja vaatamiseks.