Vaadake 9 parimat indie-mängu, mida esitleti E3 2015-l

mäng Indie mõned armastavad neid ja teised vihkavad, kuid neid ei saa kunagi alahinnata. Need on loodud väikeste arendajate poolt, ilma suurte stuudiote ja turunduskampaaniateta, kuid mis mõnikord saavutavad kujuteldamatut edu, nagu mängude puhul Minecraft, mäng, mille on välja töötanud tagasihoidlik Rootsi programmeerija Notch, mida juuni lõpuks müüdi PC-de jaoks üle 20 miljoni eksemplari, lisaks ostis Microsoft selle 2,5 miljardi dollari eest.

Üldiselt on E3 selle põlvkonna videomängude eelseisvate mängude näitamiseks kõige sobivam etapp ja sel aastal on meil palju toredaid uudiseid. Heitke pilk nimekirjale, mille oleme jaotanud E3 2015 9 parima indie-mänguga.

9 – ABZĂš

abzu

Veealune etapp on kõigist mängudest alati kõige hullem ja igavam, eranditult kujutlege nüüd, kuidas mäng läheb täielikult sukeldatuna. See on ettepaneku esitaja ABZÚ ja üks Sony kihlvedudest PS4-le. See on mäng neile, kes soovivad lõõgastuda ja nautida ilusat veealust maastikku, pole mitte seiklust, vaid avastamist. See on ilus ja lõõgastav, kuid kas saate mängida ilma magamata?

8 – ĂĽksi teiega

awy_screen02

Muu indie 8-bitises stiilis (kuna selliseid mänge on lihtsam teha) pastelsete värvipalettide ja ilusa välimusega, saadaval PS4 ja PS Vita jaoks – mängumeistrid indie – ja see on segu ulme, romantika ja ruumiline koloniseerimine läbimõeldud dialoogiga, vaata treilerit:

7 – FutureGrind

FutureGrind

Tulevane jahvatus on omamoodi sõltuvust tekitav mäng, mille kulutamiseks peate veetma tunde just seetõttu, et see on lihtne, kuid keeruline. Tal on “vvõi proovige uuesti“. Võtke futuristlik mootorratas, pange see sarnase mänguga futuristlikule rajale Raskusastme kutt, see vana väike mobiilimäng ja see on valmis. See mäng on eksklusiivne kasutajale PS4 ja Steam (Win / Mac).

6 – Dungeoneeringu gild

Kangelane

See mäng on üsna lõbus ja natuke teistsugune. Selles ehitate kangelase ohjeldamise asemel kongi tema ümber. Kasutades ruume, koletisi, püüniseid ja muidugi kaarte, saate oma kangelasi rüüstata. Ja ma ei saa mainimata jätta ka lõbusat keskaegset heliriba! Mäng on juba ette tellitud Aur ja GOG.com, per 27,99 R $ Windowsi ja Maci jaoks ning on allalaadimiseks saadaval alates 14. juulist. Vaadake treilerit:

5 – Lumino linn

umbes1

See mäng on teeninud nimekirjas koha just selle loomise viisi eest. Ta on ĂĽks Mõistatused – lahendada mõistatusi, väljakutseid ja arutluskatseid. Kuid erinevus on mängukeskkonnas, mis tehakse käsitsi.

umbes2

Lumino linn saadaval Windowsile ja Macile. Vaadake mängu treilerit:

4 – Kuujaht

DesertVillagePreview

Kuujaht on RPG kuni 4 mängijale ja pole midagi revolutsioonilist ega uut. See põhineb kuulsa kangelase teekonnal, kuid sellel on kõik, mis seda tüüpi mängus peaks olema: suurepärane ja hea lugu, lõbusad tegelased ja õige annus väljakutseid. See on garanteeritud lõbus. Mäng loob endiselt juhuslikke maailmu, mida mängija nõuab uurimiseks ja mille jaoks see on saadaval PC, PlayStation 4 ja PlayStation Vita jaoks.

3 – SpeedRunnerid

Ekraanipilt_1

Mängi koos nelja sõbraga meeletu ja ĂĽlimalt lõbusalt väljalangemisvõistlusel, kus lõplik ohver on võitja. Kasutage pĂĽĂĽniseid ja relvi, et proovida vastaseid kõrvaldada või lasta neil poole peal lõksudesse langeda. Mäng on eksklusiivne Xbox One’ile ja PC-le Steami kaudu hinnaga 27,99 R $ ja demo saab alla laadida tasuta.

2 – eraldi

1433883336776

Unravel on veel üks ilus mäng, mida esitletakse E3-l. Selles juhid sa punast lõngast valmistatud nuku, nn Yarny, seiklusel, mis hõlmab mõistatuste lahendamist ja väga lõbusat mängimist. Mäng on saadaval PS4, Xbox One ja PC jaoks.

1 – tassipea

pic01

Selle nimekirja sulgemiseks on üks parimaid mänge, mis kuulutati välja E3 2015: Cuphead! Mäng ise on puhas lapsepõlv, kus on muljetavaldavad visuaalid ja heli 30-ndatest ning nostalgiline stsenaarium, mäng jätab teile tunde tuuleepisoodis, kuid kõik on teie käes! Selles lõbusas mängus võitlete hiiglaslike köögiviljade ja poksi konnadega alates Studio MDRH eksklusiivsest kuni Xbox One ja Steamini.

Kas teile meeldib see nimekiri? Milline indie-mäng jäi teile kõige rohkem silma?