Vaadake ilusat kontseptsiooni, kuidas "iPhone X" välja näeb

Vaadake ilusat kontseptsiooni, kuidas "iPhone X" välja näeb

Muutke ja viige tulevaste Apple'i seadmete värvi kontseptsioon a-le. IPhone on ettevõtte alustala, ilmselgelt on see paljude disainerite tähelepanu keskpunktis kogu maailmas.

Gabor Balogh üks neist ja kasutage kuulujutte, mis hõlmavad uut funktsionaalset ala ekraani allosas (hõivates kõik osad, kus tänane Start-nupp on puutetundliku ID-sensoriga), et luua tõeliselt lahe kontseptsioon "IPhone X".

Mõiste

Lisaks sellele uuele ekraani alale, mis hõlmab kogu seadme esikülge, saab Siri Baloghi arvates tuge liitreaalsuseks.

Siri mitte ainult ei kuule seda nüüd, vaid näeb ka maailma. Tutvuge objektiga, teadke, kus asute, millised on teie tegevused ja mida võiksite praegu vajada.

Kas näete rakenduse ikooni nupu Avaleht kõrval? See on Siri valitud nutikas funktsioon, mis võib selles olukorras kasulikuks osutuda. SiriKiti juuresolekul tundub loogiline teha sama asi ka RA-ga. Nupu Kodu ümber olev ruum sobib suurepäraselt liitreaalsusega seotud funktsioonide esitamiseks, nimetame seda "AR-vidinaks".

Siri saab targemaks vestluspartneriks, nii et ta saab hõlpsasti aru kontekstilistest küsimustest.

Allolev pilt näitab, kui hästi see töötab:

Mõiste

Mõiste

"Ja Siri, mis torn see on?"

Mõiste

"Siri, juhata mind sinna."

Mõiste

"Kuidas Sandral läheb?"

Mõiste

Siin on iPhone 7 võrdlus selle "iPhone X" võimalusega tulevikus:

Mõiste

Terve esikülje välimuse osas vajab avaekraan Baloghi ekraanil ka mõningaid muudatusi. Ülaosa ikoonide juurdepääsetavus on keeruline, seetõttu on huvitav idee neid pisut liigutada (põhja joondamine on tegelikult hea valik).

Kas sulle meeldib see? Ma väidan, et see on väga huvitav!

(iClarifiedi kaudu)