Vaadake iOS-i jaoks 10 parimat AR-mängu

Oleme valinud teile parimad mängud, et saaksite oma iPhone’is liitreaalsuse (AR) täiel määral ära kasutada.

ARKiti kasutuselevõtuga liitreaalsus võitis iOS 11-s suuri stiimuleid. Arendajad kasutavad selle seadme kõiki võimalusi loominguliste AR-rakenduste ja mängude loomiseks. Selles artiklis valisime välja parimad mäng ÕHK jaoks iOS nii et saate suhelda ja kogeda reaalset maailma täiesti erineval viisil!

Parim AR-mäng iOS-ile

Liitreaalsus on üks peamisi rakendusi Virtuaalne reaalsus, kus tarkvara abil tuvastatakse marker või konkreetne keskkonnaelement ja see loob kolmemõõtmelise pildi, millega kasutaja saab suhelda justkui reaalsena. Järgmisena kontrollite kõike parim AR-mäng iOS-ile kes kasutavad seda uut tehnoloogiat ära erakordsete kogemuste saamiseks.

Selles mängus on noor tütarlaps Lila võõras kohas kinni ja vajab päästmist. Selleks peate olema väga ettevaatlik ja peksma mitut vaenlast. Samuti on oluline koguda nii palju münte kui võimalik ja võtmed taastada iga katakombi kaudu. Münte saab vahetada versiooniuuenduste ja mõnusate mütside vastu.

mängud iOS-ile

See võib tunduda lihtne mäng ja mitte eriti loominguline, kuid Lila’s Tale: Stealth on pealkiri, mis suudab iOS-i AR-tehnoloogiast maksimumi võtta. App Store’ist saate selle 2 dollari eest.

Kas teile meeldivad mängud, kus peate hoolitsema lemmikloomade eest? Kui jah, siis meeldib teile mängida virtuaalset lemmikloomasimulaatorit AR Dragon. Selles peate hoolitsema oma draakoni eest, mis on täiesti ainulaadne ja vajab tervist hoidmiseks teie tähelepanu. See vananeb ja suureneb iga päevaga.

Ă•hudraakoni pilditulemus

On võimalik tuua oma draakon reaalsesse maailma ja mängida sellega isegi silti. Peale selle saate seda kohandada ka erinevate mütside ja isegi nahastiilidega. Ärge unustage toita õigel ajal, nii et see on alati aktiivne.

Kas soovite näidata oma kangelaslikkust? Zombie Gunship AR Revenge on ideaalne mäng, et kogeda lõualuu langevat tegevust. Selles liitreaalsuse zombie laskemängus peate relvastatud helikopteri täieliku kontrolli alla võtma ja zombisid kõrvaldama.

Zombie Gunship Revenant AR

Kuna teie vaenlased on tugevad ja ohtlikud, peate olema neile vastu suunatud. Niisiis, varusta lennuk täiustatud kahurite, rakettide ja rakettidega. Kui soovite astuda sammu kaugemale, saate rakendust värskendada ka mõne lisafunktsiooni avamiseks.

Kuidas oleks siseneda tegevusterohkesse AR-i lahinguväljale? Masinad võivad olla suurepärane võimalus julguse vallandamiseks! Liituge ja juhtige oma meeskonda võimsatest masinatest, et vastased purustada, kasutades lahingustrateegiat ja mängu muutmise oskusi, et vastastest eespool püsida.

Saadud pilt mootori õhust

See on konkurentsivõimeline mitmikmäng, mida mängitakse ainult liitreaalsuses. See tähendab, et saate näiteks oma laua taga PvP Arenal võidelda oma sõpradega lahingutes.

Kuidas oleks muuta oma kodu põnevaks lahinguväljaks? AR Drone Commanderi abil saate oma vaenlased koju või kuhu iganes viia ja hävitada, kui soovite!

AR Drone Commander Lite'i pilditulemused

Mäng töötab lihtsal viisil: suunake oma iPhone’i kaamera tasasele pinnale ja mäng kaardistab sõjaväebaasi. Seejärel valmistuge massiliseks rĂĽnnakuks. Droonipiloodina on teil tohutu ĂĽlesanne hävitada vaenlase helikopterid ja tankid.

Mõõtmetega käsitsemisplatvorm Flat Pack on üsna atraktiivne. Kuna see segab 2D- ja 3D-elemente, peate mõtlema väljaspool tavapäraseid jooni, et sellest aru saada. 30 taseme ja eepiliste lahingutega on mängul palju sisu, mis meelelahutust pakub. Mängu AR-režiim võimaldab teil 3D-maailmaga täielikult suhelda.

Lameda pakiga mänguõhu joonistamise tulemused

Kings of Pool on põnev 8-palline piljardimäng, mis kasutab AR-ressursse hiilgavalt. Võite laiendatud reaalsuse tabeli asetada tasasele pinnale ja mängida mängu parimal viisil kogu maailma parimate mängijate vastu.

Mida teised inimesed ĂĽtlevad

Mängus on vaja võita ja teil on juurdepääs täpsematele laudadele. Teie peamine eesmärk on koguda võimalikult palju raha ja saada mängu kõige väärtuslikumaks piljardimängijaks. Samuti saate rakendusesiseste ostude abil avada rohkem funktsioone.

Tänu AR-mängurežiimi kasutuselevõtule on StackAR muutunud põnevamaks ja lõbusamaks mänguks. Skaneerige lihtsalt tasane pind ja alustage ehitamist. Ettepoole jäämiseks peate värvilised plokid virnastama nii selgelt ja nii kõrgele kui võimalik.

Saadud pilt õhuhunniku jaoks

Kauni graafikaga pakub mäng teile täielikku vabadust võistelda parima skoori nimel. Kuigi rakendus on tasuta, saate reklaamide eemaldamiseks uuendada umbes kahe dollari eest premium-versioonile.

Siin on meil lihtne, lõbus ja sõltuvust tekitav mäng! Mäng võimaldab teil luua rongikomplekte ja kohandada neid nii, nagu soovite. Puude, hoonete ja igasuguste kaunistustega saate ise rongi ehitada.

Thomas ja sõbrad iphone ar. Pilditulemused

Oma maastiku loomiseks kasutage liivakaste, mullitavat laavat ja isegi kĂĽlmuvaid lumetorme. Samuti saate oma rongi jaoks erinevate mootorinahkade avamiseks koguda kuldseid hammasrattaid.

See tegevusterohke mäng muutub nĂĽĂĽd väga huvitavaks, eriti tänu AR-i kasutusele võtmisele selle mängus. Teil on ohtlik ĂĽlesanne ja peate oma lunastuse saamiseks juhtima Freeblade’i. Hävitage edasi inimesi, kes on hävitanud teie rahvakodu.

Warhammer 40 000: Freeblade joonistustulemused

Mängu eesmärk on tappa lõputud sissetungijad ja kõrvaldada need nutika jõu ja taktikaga täielikult. Selles eepilises loos, kus on üle 170 üksikmängu missiooni, on palju võimalusi oma oskusi AR-maailmas proovile panna.